EA7

Niedziela, 26 grudnia 20106 10619
EA7 - pierwsza euroazjatycka autostrada poprowadzi przez Piotrków Trybunalski.

Pokaż EA7 na większej mapie

EA7, taką właśnie nosi nazwę projekt pierwszej euroazjatyckiej autostrady. Niebieska linia zaznaczona na naszym globie to właśnie ona. Ten niezwykle unikalny szlak zaczyna się w Lizbonie w Portugalii obecną drogą A6 i prowadzi między innymi przez takie miasta jak Madryt, Paryż, Luxembourg, Drezno, Warszawę, Mińsk, Moskwę, Novosibirsk, natomiast swoje ujście znajduje w Harbinie w Chinach trasą G301.
Jak widać droga prowadzi również przez nasz Piotrków, otóż nie bez powodu. Jak wszyscy wiemy nasze miasto to przyszłościowe zagłębie logistyki, między innymi dlatego też twórcy tego projektu poprowadzili szlak właśnie przez Piotrków Trybunalski wykorzystując jego logistyczne położenie na mapie Europy.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Liszka ~Liszka (Gość)13.03.2016 22:02

Autostrada to jedno a drugie to pytanie czy polski rząd potrafi to wykorzystać dla dobra Polski bo jak na razie to zajmuje się wymianą wszystkiego co się da za wyjątkiem opon w samochodzie prezydenckim.

11


jasnowidz ~jasnowidz (Gość)21.02.2016 12:12

Realizację należy uzależnić od dobrego ułożenia stosunków z Rosją ,białorusią i Niemcami .Co chyba jest możliwe w przyszłym stuleciu.

32


Sosna ~Sosna (Gość)05.01.2016 12:59

Tak tak my w ogóle jesteśmy otwarci na wszystko i wszystkich .....

21


Polak ~Polak (Gość)09.11.2015 17:08

nie bardzo na tej mapie widzę granice Polski!!!!! jakieś inne...

06


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat