Dzikie ptactwo na Placu Pofranciszkańskim

ePiotrkow Poniedziałek, 05 września 20167 5931
Na Placu Pofranciszkańskim w Piotrkowie odbędzie się w najbliższą sobotę pokaz dzikiego ptactwa. Początek o godz. 10.

Pokaz, który przeprowadzi sokolnik Krzysztof Domański, będzie bez wątpienia ciekawostką dla miłośników jastrzębi, sokołów, orłów, sów czy kruków, a także doskonałą rozrywką dla całych rodzin. Jest to kolejne wydarzenie, które odbędzie się dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na realizację zadania „Ekolandia – edukacja ekologiczna dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego”.


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

olrajt ~olrajt (Gość)05.09.2016 17:44

Był jakiś czas temu taki pokaz. Dzikie ptaki ze skrępowanymi łapami w pełnym słońcu. Każdy z nich przywiązany do drewnianego palika. Niektóre próbujące odfrunąć, więc szarpiące się na tych sznurkach. Potem zaladowane do drewnianych skrzyń. Tym powinno się zainteresować Towarzystwo Przyjacół Zwiarząt lub inne służby. Można było od razu zadziałać. Z tym obrazem zyję do dzisiaj. Jednak jest powtórka. Poprzedni pokaz organizowała Biblioteka.

62


sklave sklaveranga05.09.2016 09:04

No a co na to obrońcy zwierząt? Przecież pokaz to samo co występ na arenie cyrkowej. Na co, a może na kogo ptaszki tym razem będą polować? Więcej na http://sklave.manifo.com/

86


kubańczyk91 ~kubańczyk91 (Gość)05.09.2016 11:34

Szkoda, że na Placu Pofranciszkańskim a nie w Parku ks. J. Poniatowskiego. Tam by te drapieżniki miały co robić i by się może inspektorzy z RDOŚ nie czepiali takiego rozwiązania :)

91


w słowiańskiej krainie ~w słowiańskiej krainie (Gość)05.09.2016 08:50

Super! Przyjemne z pożytecznym. Więcej takich atrakcji.

81


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat