Dziewczyny z SimaRe ze złotym medalem

ePiotrkow Poniedziałek, 10 czerwca 20190 1386
XÎ Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders - turniej z cyklu Grand Prix Polski Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders odbyły się 8 czerwca w Płocku. Piotrkowskie cheerleaderki SimaRe wróciły z zawodów ze złotym medalem!

To czwarty medal piotrkowskich zawodniczek w tym sezonie. Do tej pory dziewczyny zdobyły brąz w Garwolinie na Mistrzostwach Polski Cheerleaders PSCh oraz złoto w Cegłowie, natomiast duety SimaRe w kategorii wiekowej senior mają już brąz i srebro w Garwolinie i brązowy medal w Cegłowie. Kolejna rywalizacja Grand Prix Polski odbędzie się już 5 października w Piotrkowie Trybunalskim. Instruktorem wszystkich grup Cheerleaders SimaRe jest Aleksandra Kulik-Poroch.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat