Dziesięciolecie Trzeciaków

ePiotrkow Czwartek, 15 listopada 20180 2189
Uroczyście, z humorem i co najważniejsze z uśmiechniętą publicznością - tak było podczas spotkania, które odbyło się 14 listopada w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ładuję galerię...

Powód do świętowania był niejeden. Jak zawsze 14 listopada w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK obchodzony był Dzień Seniora. - To święto, które już na stałe wpisało się do kalendarza uroczystości OEA i choć obchodzone jest w naszym kraju pod różnymi nazwami i różne są także daty jego obchodów, to jedno co niezmienne i wspólne, to jego cel – mówi Anita Góra

starszy instruktor MOK. - Chodzi o to, aby kształtować społeczne postrzeganie osób starszych oraz podejmować wszelkie działania mające na celu zapewnienie im godnego życia.

 

Drugim powodem środowego spotkania był jubileusz 10-lecia Kabaretu Trzeciaki i właśnie z tej okazji panie z kabaretu zaprezentowały specjalny, jubileuszowy koncert, na który złożyły się najciekawsze i najzabawniejsze skecze. Było także wiele wzruszeń i wspomnień. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć oczywiście tych, od których wszystko się zaczęło, czyli Barbary Dróżbickiej, Lucyny Jakubczyk i Wiesławy Kalisiak, bo to w ich głowach zrodził się pomysł na powstanie kabaretu.

 

Kabaretu, który działa i tworzy nieprzerwanie od 2008 roku. Przez ten czas wymieniali się instruktorzy, zmieniał się skład. Jedno co niezmienne to fakt, że kabaret bawił i bawi publiczność swoimi skeczami, żartami i niepowtarzalnym poczuciem humoru. Gratulacjom i podziękowaniom nie było końca. A jak urodziny, to nie mogło zabraknąć oczywiście tortu, prezentów oraz kwiatów. Specjalnymi listami gratulacyjnymi zostali uhonorowani wszyscy członkowie kabaretu. Na zakończenie uroczystości odśpiewano jubilatkom tradycyjne „Sto lat”. Był to wieczór pełen wspomnień, wzruszeń i co najważniejsze optymistycznego patrzenia w przyszłość, bo Kabaret Trzeciaki tworzą panie, które nigdy nie osiadają na laurach. To artystki zawsze gotowe do działania i zdobywania nowych szczytów i tego właśnie wszyscy życzyli jubilatkom na kolejne lata działalności.

 

 

 


(materiały: MOK Piotrków)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat