Dziennik Łódzki: Dramat w prosektorium

Środa, 01 sierpnia 20072 10792
"Podwójną tragedię przeżyły rodziny osób, które w ostatni weekend zmarły w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie. Ciała przeniesiono do przyszpitalnego prosektorium, ale nikt nie schował ich do chłodni. Upał i burza doprowadziły do błyskawicznego rozkładu"- czytamy w piątkowym wydaniu Dziennika Łódzkiego
Postępowanie w sprawie znieważenia zwłok prowadzi piotrkowska policja. W miniony poniedziałek do komendy wpłynęło zawiadomienie od poszkodowanych rodzin - powiedziała Strefie FM starsza posterunkowa Małgorzata Para z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie. Sprawę bada teraz piotrkowska Prokuratura Rejonowa.

Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

historyk ~historyk (Gość)07.06.2016 20:49

Ale nastąpiły czasy: jeden dzień likwidacja porodówki, drugi dzień prosektorium jak tu żyć - ani się urodzić ani spokojnie umrzeć na tej cholernej Rakowskiej.

30


purek ~purek (Gość)09.02.2009 13:25

przepraszam bardzo ale to już jest niedorzeczne. niech prokuratura się tym naprawde zajmie.prośba.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat