Dzień różowej wstążki w PCMD

PCMDRegion Środa, 23 października 20197 1729
Powiatowe Centrum Matki i Dziecka organizuje dla mieszkanek Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego bezpłatne badanie USG piersi. Dzień różowej wstążki odbędzie się 30 października w godzinach 11.00 - 13.00.

- Statystyki dotyczące zachorowania na raka piersi są bardzo niepokojące. Coraz więcej kobiet, w coraz młodszym wieku dotyka niebezpieczna choroba, jaką jest rak piersi. Regularne samobadanie piersi oraz wykonywanie USG piersi, czyli niezbędna, odpowiednia i wczesna diagnostyka może uchronić przed bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi w przyszłości - informują pracownicy szpitala powiatowego. 

 

Akcja odbędzie się w pracowni USG (niski parter w głównym budynku szpitala powiatowego przy Roosevelta w Piotrkowie). Na badanie nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

polityk ~polityk (Gość)23.10.2019 21:19

Proszę już trzech Dyrektorów - jednym z nich (teraz zastępcą) jest P. Eliza Bartkowska Luiza poprzednio Dyrektor główny teraz od spraw ekonomicznych ; do tego główna księgowa, dwoje dobrze wynagradzanych pełnomocników/pełnomocniczek. To chyba szpital jest w bardzo dobrej kondycji finansowej, bo inaczej tego nie można wytłumaczyć ; .

20


gość ~gość (Gość)23.10.2019 20:50

No fajnie,chyba dla emerytek,ktore nie pracują-godziny badań od czapy,gratulacje dla organizatora

20


gość ~gość (Gość)23.10.2019 14:14

Nie można takiej akcji zrobić w godzinach gdy kobiety nie są w pracy? Super pomysł a realizacja jak zwykle...

30


gość ~gość (Gość)23.10.2019 13:29

dlaczego takie badanie sa zawsze w godzinach w ktorych kobiety pracuja?

40


oko ~oko (Gość)23.10.2019 09:29

A jaja pewnie chcą zatrudnić kolejnego dyrektora! Jest trzech to może być czterech tak się w powiecie stołki rozdaje a dług rośnie.

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat