ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dzień chłopaka – święto nie tylko nastolatków

Środa, 23 września 2020 3217
Lubisz, kiedy twój partner przy różnych okazjach wręcza ci drobne upominki? Na rocznicę dostajesz bukiet róż, a w dzień kobiet dosłownie nosi cię na rękach? Nie możesz zapomnieć zatem o dniu chłopaka – 30 września to ty spraw mu idealny prezent!

 

Dzień chłopaka to święto praktykowane głównie przez nastolatki, jednak coraz częściej przenika także do kalendarza milleniallsów i pokolenia Y. W końcu każda okazja do okazania sympatii bliskiej sercu osobie jest dobra! Nie jest istotne czy spotykacie się od miesiąca, planujecie ślub czy macie 10-letni staż i trójkę dzieci – spraw, by w ten dzień twój „chłopak” poczuł się wyjątkowy.

 

Podaruj mu… swój czas

 

Najlepsze prezenty to te, mające istotne znaczenie dla obdarowywanego i obdarowującego. By wzmocnić waszą relację, zadbaj o czas, który spędzicie wspólnie… tak, jak on lubi. Pomyśl, jak w kreatywny sposób wykorzystać jego pasję, by udowodnić mu swoje zaangażowanie. Jedynym ograniczeniem jest twoja fantazja!

 

Spotykasz się z zapalonym gamerem? Przygotuj przekąski i cały wieczór grajcie na konsoli w jego ulubioną grę. Jest fanem kolarstwa? Wyciągnij z piwnicy rower, koc piknikowy i zaproponuj wycieczkę za miasto. Ma artystyczną duszę? Może wspólnie namalujecie obraz? W plenerze, w domu, pędzlem, dłońmi - technika dowolna.

 

Jeśli oboje jesteście leniuchami albo macie na głowie dzieciaki – po prostu spędźcie ten dzień inaczej. Może domowa kolacja przy świecach? Albo maraton filmowy i bitwa na popcorn?

 

Pokaż, że go wspierasz

 

Decydując się na kupno prezentu dla partnera, warto rozważyć upominek, który może być przydatny w realizacji jego zainteresowań. Taki podarunek nie tylko sprawi mu radość i udowodni, że wspierasz jego pasje, ale też będzie przypominać o Tobie przy każdym zastosowaniu. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, wybierz się na zakupy w miejsce oferujące szeroką ofertę sklepów – w Focus Mall na pewno znajdziesz mnóstwo inspiracji na wartościowy, idealnie dopasowany upominek.

 

W Media Markt i Rebel Electro znajdziesz szeroką ofertę produktów różnych marek dla sportowców, melomanów, gamerów czy kucharzy, w szerokim zakresie cenowym. Jeśli twój chłopak uprawia sport, dobrym pomysłem będzie smart-zegarek lub opaska fitnesowa. Te niewielkie urządzenia monitorują aktywność fizyczną i pomagają w realizacji celów sportowych. Kocha muzykę? Poszukaj wysokiej jakości słuchawek albo płyty lubianego wykonawcy. Jeśli trudno oderwać go od komputera, zapytaj o tytuł, przy którym oboje będziecie się dobrze bawić albo wybierz gadżet z bohaterem jego ulubionej gry. Eksperymentuje w kuchni? Może wielofunkcyjny blender?

 

Upominek – tradycyjny… ale od serca

 

Mówi się, że są prezenty, które będą dobrym wyborem na każdą okazję. Nie kupuj partnerowi skarpet, ale jeśli dobrze znasz jego styl - krawat, szalik czy ciepły sweter z pewnością nie raz założy na randkę z Tobą. W pasażach Focus Mall znajdziesz ponad 20 sklepów z odzieżą męską – zarówno bardziej elegancką, jak i casualową.

 

Jeśli nie masz pomysłu na idealny prezent lub szukasz czegoś niezobowiązującego albo symbolicznego, zajrzyj do Prezentera lub Empiku. Użytkowe i zabawne gadżety, książki, akcesoria piśmiennicze – na pewno znajdziesz tu mnóstwo inspiracji.

 

Niezależnie od tego, jak prezent wybrałaś, pamiętaj o dodaniu czegoś „od siebie”. Dopisz dedykację, dołącz zdjęcie albo element, który ma dla was znaczenie sentymentalne. Spraw, żeby twój chłopak poczuł, że włożyłaś w podarunek swoje serce i czas. To w końcu jego dzień!

 


Zainteresował temat?

2

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat