ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dzień Zwierząt w Focus Mall Piotrków Trybunalski. Galeria zaprasza klientów wraz z pupilami!

Środa, 02 października 2019 2352
Już w najbliższą sobotę, 5 października, z okazji Dnia Zwierząt, Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza wszystkich do odwiedzenia galerii w towarzystwie pupili. Centrum handlowe organizuje wyjątkowe wydarzenie promujące przyjaźń pomiędzy ludźmi i czworonogami oraz pomoc podopiecznym lokalnych stowarzyszeń na rzecz bezdomnych zwierząt.

Dzień Zwierząt w CH Focus Mall w sobotę, 5 października, zapowiada się bardzo interesująco. Atrakcji dla miłośników zwierząt domowych tego dnia nie zabraknie. Organizatorzy przygotowali, m.in. spotkania ze specjalistami, w tym: weterynarzem, trenerem psów i zwierzęcym behawiorystą, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania nurtujące właścicieli czworonogów. Natomiast groomer - psi fryzjera, doradzi jak zadbać o wygląd ulubieńców. Do dyspozycji zainteresowanych będą również specjaliści z zakresu pielęgnacji czy żywienia zwierząt a także przedstawiciele hotelu dla zwierząt. Będzie także stoisko z ubrankami dla małych psów oraz wyjątkowy pokaz szkolenia psów z torem przeszkód. Dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie myśleli o przygarnięciu czworonożnego domownika, na miejscu będą przedstawiciele piotrkowskiego schroniska i fundacji Miasto Kotów, którzy przybliżą niezbędne formalności adopcyjne. Do dyspozycji gości będą także przedstawiciele piotrkowskiego oddziału fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt Viva! oraz Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego, którzy podpowiedzą jak zdobyć zawód weterynarza.  Wszystkie konsultacje będą bezpłatne. Z porad będzie można korzystać w godz.13.00 -19.00. Na najmłodszych czeka także specjalna fotościnaka do robienia zdjęć, warsztaty plastyczne oraz quizy z nagrodami.

 

Baw się i pomóż zwierzakom przetrwać zimę!

 

Do miejskiego schroniska oraz do Fundacji Miasto Kotów nieustannie przybywa mnóstwo pupili  zagubionych lub porzuconych przez właścicieli. Część z nich szybko znajduje nowy dom, ale zarówno w psim, jak i w kocim azylu, pozostaje przez cały czas kilkaset zwierzaków do wykarmienia. Zima zbliża się dużymi krokami, zatem
w trosce o czworonogi oprócz karmy niezbędne są również produkty, które mogłyby posłużyć do ocieplenia ich legowisk, np. koców. Galeria Focus Mall wie, że pomaganie to świetna zabawa, dlatego dodatkowo w dniach 27 – 5 października prowadzona jest zbiórka karmy, koców i akcesoriów dla potrzebujących zwierząt. Dlatego na placu w pobliżu sklepów: Carrefour, Aligator stoi specjalny kosz, gdzie można dokładać dary dla bezdomnych czworonogów. Wszystkie zebrane produkty zostaną przekazane Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Piotrkowie Trybunalski (schronisko) oraz fundacji Miastko Kotów.

To jednak nie koniec atrakcji! Wraz z klubem StepOne Fitness galeria zaprasza do udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej, dzięki której galeria Focus Mall przekaże łącznie 2 500 zł piotrkowskiemu schronisku i fundacji Miasto Kotów na zakup niezbędnych produktów w sklepie zoologicznym Aligator. Wszyscy mieszkańcy miasta i okolic siłę swoich mięśni będą mogli przekuć w realne wsparcie. By pomóc jednej z dwóch instytucji wystarczy przejechać na wystawionych w miejscu akcji rowerkach treningowych dystans 1 km. Każdy przejechany kilometr to głos na jedną z lokalnych instytucji – schronisko lub fundację dla kotów. Tu nie ma przegranych! To stowarzyszenie, które zdobędzie więcej głosów otrzyma voucher na zakupy o wartości 1500 zł, drugie miejsce to 1000 zł. Każdy może pokonać nieograniczoną liczbę kilometrów i przekazywać swój głos dowolnej instytucji.

 


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat