Dzień Zakochanych w Sztuce. ODA zaprasza! AKTUALIZACJA

ePiotrkow Poniedziałek, 11 lutego 20190 1591
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na Dzień Zakochanych w Sztuce.

15 lutego w Galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8 odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa „Pustka” Macieja Czyżewskiego (wykładowca ASP w Warszawie), wernisaż wystawy „Zakochani w Sztuce” – prace uczestników otwartej pracowni ODA, a także koncert „Snów Pejzaże”, wystąpi Ania Michałowska Trio (Ania Michałowska – wokal, Michał Iwanek – piano, Grzegorz Rogala – puzon). Początek o godz. 19.00.

 

 

 

Uwaga!!!!!

Z nocy z czwartku na piątek, do soboty do godz. 19.00 w Polsce obowiązywać będzie żałoba narodowa po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego. - zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowaną na piątek, 15 lutego imprezę "Dzień Zakochanych w Sztuce". Impreza zostaje przesunięta na niedzielę, 17 lutego na godzinę 18.30. O zmianach w programie imprezy poinformujemy w osobnym komunikacie - informują organizatorzy wydarzenia. 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat