Dzień Pracownika Socjalnego w Wolborzu

ePiotrkowRegion Piątek, 20 listopada 20204 2660
21 listopada obchodzony jest w Polsce Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji burmistrz Wolborza Andrzej Jaros spotkał się z pracownikami wolborskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Ładuję galerię...

-Chciałbym Wam bardzo podziękować za dotychczasową pracę, szczególnie teraz w dobie pandemii. Wasza działalność jest dostrzegana i dobrze oceniana przez naszych mieszkańców. Każdego dnia z zaangażowaniem, ofiarnością i odpowiedzialnością, nie bacząc na trudności zmagacie się państwo z ludzkimi dramatami i udzielacie wsparcia naznaczonym przez choroby i bezradność. Życzę wam zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy. - powiedział burmistrz Andrzej Jaros.

 

W spotkaniu w siedzibie MOPS wzięli udział pracownicy jednostki na czele z kierownikiem, Krystyną Błaszczyk. Burmistrzowi towarzyszyła Elżebieta Bijoch, sekretarz gminy Wolbórz.

 

Na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolborzu można znaleźć szczegółowe informacje o rodzajach wsparcia udzielanego przez pracowników socjalnych.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_mariya fnookievichz ~gość_mariya fnookievichz (Gość)24.11.2020 20:11

Wyglądają jak siedem nieszczęść

00


krysia ~krysia (Gość)22.11.2020 18:23

bardzo ładnie mają w tym urzędzie, a w rozprzy to nie.

00


gość 1 ~gość 1 (Gość)21.11.2020 21:27

a tu akurat Pan Burmistrz nie ma się czym poszczycić. Obsługa tragiczna. Niektóre Panie to ewidentnie przychodzą do pracy aby rozładować swoje frustracje

00


Alan ~Alan (Gość)21.11.2020 13:50

Socjalizm jest niemoralny!!! Nagradza nierobów i karze pracujących!!!

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat