Dzień Otwartych Drzwi na "Krakówce"

ePiotrkow Piątek, 22 kwietnia 20165 3733
Powoli dobiega końca Dzień Otwartych Drzwi w ZSP nr 6. W programie wydarzenia znalazły się występy, konkursy, spotkania i pokazy.

Ładuję galerię...

- Przygotowaliśmy dla gimnazjalistów wiele atrakcji. Zależy nam nie tylko na tym, aby poznali kierunki kształcenia, ale przede wszystkim poczuli przyjazną atmosferę i życzliwość, jaką staramy się otaczać uczniów. Nasza szkoła jako jedyna w całym powiecie kształci w kierunkach odzieżowych - zaznacza Małgorzata Ilczuk, dyrektor szkoły.

Swoimi obserwacjami i poradami podzielili się starsi uczniowie i absolwenci szkoły. Ponadto w planie Dnia Drzwi Otwartych znalazły się pokaz mody, walk rycerskich czy pokaz barmański.

- Szkołę wyróżnia otwartość i poważne podejście do ucznia. Nauczyciele potrafią rozmawiać z uczniami, pomóc im i traktują ich jak dorosłych - mówi jeden z absolwentów, pytany, dlaczego warto przyjść do "Krakówki".

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 kształci w zawodach: technik hotelarstwa, technik obsługi turystycznej, technik przemysłu mody, krawiec, technik cyfrowych procesów graficznych (grafik komputerowy) oraz technik procesów drukowania.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ojciec ~Ojciec (Gość)24.04.2016 09:03

Stanowczo odradzam- ten kierunek to jedno wielkie nieporozumienie!W szkole brakuje specjalisty,który prawidłowo,z pasja i odpowiedzialnie wprowadziłby uczniów w świat grafiki.Wystarczy zobaczyć jakie efekty dał egzamin zawodowy- szkoda czasu !

02


Ojciec byłego ucznia ~Ojciec byłego ucznia (Gość)26.04.2016 16:52

Szkoła absolutnie nieprzygotowana do kierunku grafik komputerowy

01


Jerzy ~Jerzy (Gość)23.04.2016 21:15

Super zawody- szczególnie grafik. Fajna robota na komputerze i kasa leci. Liceum to przeżytek.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat