ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dzień Otwarty w Prywatnej Językowej Szkole Podstawowej Ready Steady Go

Czwartek, 21 lutego 2019 2603
Uczniowie i nauczyciele zapraszają 22 lutego (piątek) w godz. 10.00 – 17.00 na Dzień Otwarty do Prywatnej Językowej Szkoły Podstawowej Ready Steady Go w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. 1 Maja 18 A. Obecnie prowadzimy nabór uczniów do klas I – V na rok szkolny 2019/2020 (szkoła 8 klasowa).

Ładuję galerię...

W naszej szkole dużo się dzieje. Niekończące się konwersacje naszych uczniów w języku angielskim i rosyjskim. Uczestniczyliśmy w projektach międzynarodowych np. Euroweek, ale w planach mamy kolejne fantastyczne wyjazdy. To pozwala dzieciom rozwijać kompetencje językowe na bardzo wysokim poziomie. Nasza szkoła to nowoczesne pracownie z tablicami multimedialnymi i nowoczesnymi technologiami. Szanujemy jednak i chętnie poznajemy również tradycje innych kultur i narodów, dlatego szansę na naukę w naszej szkole mają również dzieci z innych krajów. Poprzez rozmowy prowadzone z przyjaciółmi z innych krajów, uczniowie będący Polakami nabywają umiejętności konwersacji w języku rosyjskim oraz rozwijają znajomość języka polskiego dzieci innych narodowości.


Nie powstydzimy się również nowoczesnej sali gimnastycznej, w której swoje treningi prowadzi trener i choreograf Aleksandra Grabowska w utytułowanej grupie tanecznej Let’s Dance. W naszej sali gimnastycznej, a także wśród naszych uczniów rodzą się prawdziwe talenty (np. Zuzanna Lubczyńska - mała tancerka z Let’s Dance). Korzystamy z każdej możliwości, by w dzieciach rozbudzać chęć do pielęgnowania tradycji patriotycznych czy zwyczajowych. Bierzemy udział w profesjonalnych spektaklach teatralnych na małej, ale także dużej scenie.

Poprzez muzykę rozwijamy nasze dzieci pod względem artystycznym. Pięknie prezentujemy utwory cieszące się ogromnym poważaniem na całym świecie (np. „Alleluja” w języku obcym). Dzieci z ogromną radością i zaangażowaniem biorą udział w każdej możliwości zaprezentowania się.

Wraz z pierwszym słońcem znowu zadbamy o nasz szkolny ogródek. Posadzimy kwiaty, poszukamy nowych wyzwań przyrodniczych. Poprzez doświadczenia własne dzieci zwracają szczególną uwagę także na ochronę środowiska. Dbając o ogródek, chętnie korzystają w przerwach także z naszego nowoczesnego placu zabaw.


Nasze klasy są kameralne i przewidziane na nie więcej niż 10 dzieci. Zależy nam na wysokim poziomie nauczania. Chcemy stworzyć silne zespoły uczniowskie. Nauka w naszej szkole zapewnia dzieciom rozwój osobisty i daje szansę na nabywanie pewności siebie nawet tym najskromniejszym. Stawiamy na rozwój talentów każdego malucha.


W programie Dnia Otwartego:

10.00 - czytanie bajek i zabawy z nimi związane

11.00 - konkursy z języka angielskiego

12.00 - spotkanie z aktorem i Mikołajem - Zdzisławem Baśnikiem

13.00 - warsztaty origami

14.00 - gry i zabawy sportowe

15.00 - spotkanie z Let’s Dance

16.00 - ekologiczna kolorowanka

… i inne konkursy i zabawy matematyczne oraz drobny poczęstunek.


Odwiedźcie nas i sprawdźcie czy warto uczyć się z nami! Na 14 marca zaplanowaliśmy bezstresowe rozmowy sprawdzające umiejętności dzieci, których rodzice zastanawiają się nad możliwością nauki w naszej solidnej szkole. Przyjdźcie z dziećmi na dzień otwarty do naszej szkoły! Pokażemy Waszym dzieciom, że nauka może być bardzo fajna.

 
Dzień Otwarty dla Rodziców i ich Dzieci 22 lutego w godz. 10.00 – 17.00. Prywatna Językowa Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Trybunalskim, ul. 1 Maja 18A (po dawnej szkole nr 3).

 

Dowiedz się więcej na profilu Facebook szkoły

 

 

Anna Nowakowska

 

 Dzień Otwarty

 

 


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat