Dzień Otwarty w "Medyku"

ePiotrkow Czwartek, 05 marca 20201 3487
Przedstawiciele Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na Dzień Otwarty. Już w piątek (6 marca) będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki, ale też porozmawiać z jej pracownikami. Organizatorzy zapowiadają, że można również spodziewać się niespodzianek.
fot.: FB MEDYK Piotrków Trybunalski

Dzień Otwarty w "Medyku" rozpocznie się o godz. 9.00. Każdy, kto chciałby bliżej zapoznać się z tym, co oferuje CKZiU, powinien odwiedzić jego siedzibę przy ul. Ks. Piotra Skargi 3. "Medyk" to państwowa, bezpłatna, policealna, szkoła medyczna z blisko siedemdziesięcioletnią tradycją. Dzień Otwarty potrwa do 13.00.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.03.2020 15:21

Najlepsza szkoła policealna w Piotrkowie, super ze można będzie do Was wpaść :)

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat