Dzień Kobiet z Katarzyną Żak i „Bardzo Śmiesznymi Piosenkami"

ePiotrkow Czwartek, 27 lutego 20202 1209
Już 9 marca o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim z okazji dnia kobiet wystąpi Katarzyna Żak w swoim programie „Bardzo Śmieszne Piosenki".

Aktorka wraz z zespołem muzycznym zaprasza publiczność od 15. do 99. roku życia do wspólnej zabawy, przypominając, czym tak naprawdę jest piosenka aktorska i jak przy pomocy piosenki pokazać przeróżne wcielenia kobiece. Od zranionej kury domowej, rozpaczliwie zakochanej, kobiety uwikłanej w uzależnienie, morderczynię, aż po wampa z kieliszkiem chianti w ręku... Metamorfozy następują w szalonym tempie, aktorka co chwilę zmienia część kostiumów i rekwizyty, bo przecież każda kobieta jest inna. Nie daje widzowi na chwilę wytchnienia, zapraszając do interakcji i wspólnego śpiewania, a ponieważ większość piosenek jest widowni znana - publiczność ma uśmiech na ustach po ostatni bis! W programie piosenki m.in. W. Młynarskiego, A. Osieckiej, J. Cygana, M. Czapińskiej, M. Hemara.

 

Bilety w cenie 40 i 50 zł do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie lub internetowo tutaj!

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Alan ~Alan (Gość)28.02.2020 07:35

Bardzo dobra aktorka. W Ranczu gra po mistrzowsku.

32


shady ~shady (Gość)27.02.2020 16:44

Jak przyjedzie z Karolem Krawczykiem to pójde , jak nie to nie ma po co isc

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat