Dzień Kobiet w OEA MOK

MOK Piotrków Poniedziałek, 09 marca 20202 2751
Z humorem, muzycznie, ale przede wszystkim artystycznie - tak obchodzono Dzień Kobiet w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Jak na Dzień Kobiet przystało, panie wiodły prym. Nie tylko na widowni.

Ładuję galerię...

Scena oczywiście jako pierwsza należała także do pań. Z programem „Być kobietą... po czterdziestce" zaprezentował się Kabaret Trzeciaki. Tego wieczoru panie pokazały, że kobieta po czterdziestce, to taka z wielkim poczuciem humoru i tego humoru na scenie nie brakowało. Nie obyło się także bez męskiego akcentu. Ze specjalnym repertuarem dla wszystkich pań po raz pierwszy wystąpił zespół Los Emerytos. Był jazz, muzyka Zbigniewa Wodeckiego i jak się okazało, uwielbiany przez wszystkie panie „Jej portret" Bogusława Meca. Mimo że zespół Los Emerytos działa w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK dopiero od stycznia tego roku, panowie od razu skradli serca wszystkich obecnych na sali pań. Nie obyło się oczywiście bez bisów.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

asdasdasd ~asdasdasd (Gość)09.03.2020 14:23

Czy w OEA MOK odbędzie się Dzień Mężczyzn?

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat