Dzień Funduszy Europejskich w Piotrkowie

Strefa FM Piątek, 11 maja 20187 4993
Od środy piotrkowianie świętują Dni Europy. W piątek beneficjenci środków unijnych wraz z uczniami szkół ponadgimnazjalnych spotkali się w Rynku Trybunalskim, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat Unii Europejskiej.

Ładuję galerię...

- Graliśmy w "gwiezdny express", czyli grę o Unii Europejskiej, były potyczki szkół gimnazjalnych sprawdzające wiedzę z zakresu Funduszy Europejskich. Młodzież chętnie uczestniczy w naszych działaniach. Rozdajemy atrakcyjne nagrody i staramy się zadawać łatwe pytania - powiedziała Małgorzata Kociniak z Punktu Informacji Europejskiej "Europe Direct".

 

Dzień Funduszy Europejskich zorganizowany został w Piotrkowie już po raz trzeci, organizatorzy zapowiadają kolejne edycje.

W ramach Dni Europy do końca maja można także oglądać wystawę przygotowaną przez członków Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery w Muzeum oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej.


Zainteresował temat?

3

4


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dron ~Dron (Gość)12.05.2018 06:55

Jakież to wszystko poprzekręcane. To nie są fundusze europejskie tylko unijne - fundusze, które mają na celu zniszczenie gospodarki i zdolności przedsiębiorców do własnego rozwoju. Dla porównania: jeśli wciąż się dokarmia dzikie zwierzę, to po jakimś czasie przestaje ono mieć zdolności do przetrwania w stanie wolnym. Tu proces jest wręcz identyczny. Zobaczcie, że właśnie takimi imprezami piorą mózgi dzieciom, by w momencie wchodzenia w dorosłe życie miały one już jedynie słuszne spojrzenie na te sprawy.

42


gość ~gość (Gość)12.05.2018 10:28

Ręce opadają jak się czyta te komentarze pisane przez "ciemny lud". Co mamy dzięki pomocy Unii to widać gołym okiem - i w naszym powiatowym mieście i w całej Polsce. Ale lepiej siedzieć przed TV Republika/Trwam/TVPiS, złorzeczyć Unii, wierzyć w kłamstwo smoleńskie Macierewicza (teraz upadło jego kolejne kłamstwo o zakupie śmigłowców) i wyciągać łapy po kolejne zasiłki pisowskich populistów.

33


Witek ~Witek (Gość)12.05.2018 08:32

Pranie mózgów młodym trwa a prawda jest taka ,że te fundusze to nasza kasa rozdzielana na warunkach Brukseli do tego powiązana z kontem kredytowym firmy czy osoby prywatnej . Korzyści żadne a warunki jakie trzeba spełnić to nic innego jak rozłożenie firmy na łopatki czy samorządu bo przecież o to chodzi Brukseli by nas stopniowo krok po kroku wykończyć gospodarczo


42


Mirek ~Mirek (Gość)11.05.2018 16:04

Podliczcie składki wpłacane przez Polskę do budżetu unii, całą biurokrację która zajmuje się rozdzielaniem pieniędzy w Polsce i wyjdzie na to, że Polska wpłaciła więcej niż dostała!!!!Tyle, że nikt o tym nie mówi.

72


zniesmaczony ~zniesmaczony (Gość)11.05.2018 15:35

"Młodzież chętnie uczestniczy w naszych działaniach". Dlaczego? Bo zamiast mieć lekcje w szkole idą robić publikę i tłum na Dniach Funduszy. Spęd młodzieży, a potem pokazuje się, jak tłoczno było na zorganizowanej imprezie. Jeszcze gorzej niż w PRL-u. Obłuda

63


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat