Dzień Dziecka w Wolborzu

Region Wtorek, 01 czerwca 20211 2125
Po wielu miesiącach izolacji z powodu pandemii, spotkanie dzieci i rodziców w sali widowiskowej Wolborskiego Centrum Kultury, a później w plenerze było wyjątkowym wydarzeniem. W Wolborzu Dzień Dziecka w tym roku świętowano wcześniej, bo w poniedziałek (31 maja).

Ładuję galerię...

Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, w sali WCK wystąpiła Wesoła Centrala Kwak w premierowym spektaklu pt. Uciekinierki w reżyserii Małgorzaty Kowalczyk. Po spektaklu, w plenerze na dzieci czekały dmuchane zamki, wspólne malowanie, gry i zabawy.

 

Podczas pikniku wystąpiły dzieci z zespołu wokalnego „Żelki”, zespół młodzieżowy oraz wielokrotne laureatki konkursów wokalnych „One Trzy” w składzie: Zuzia Kusideł, Kasia Ruszkiewicz i Iza Druszcz pod kierunkiem Aleksandry Przybył.

 

Na wszystkich twarzach, zarówno dzieci jak i rodziców królował uśmiech radości, także na twarzy obecnego w WCK burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa.

 

źródło: wolborz.eu


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

PiotrŁotr ~PiotrŁotr (Gość)06.06.2021 21:20

nie ma juz pandemii hurrra

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat