Dzieci odwiedziły komendę policji w Piotrkowie

ePiotrkow Wtorek, 12 lutego 20198 6896
Ferie dopiero się rozpoczęły, a dzieci z piotrkowskich szkół już korzystają z ich uroków. We wtorek (12 lutego) przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Urzędem Miasta i WOPR-em zorganizowali dla nich szereg atrakcji.

Ładuję galerię...

Te spotkania organizujemy corocznie. Przygotowaliśmy dla najmłodszych prelekcje czy pokazy sprzętu. Będzie też można zobaczyć jak wygląda mundur policjanta. Dodatkowo przedstawiciele Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zaprezentują pokaz ratownictwa. Z kolei wraz z urzędnikami miejskimi przeprowadzać będziemy konkursy i quizy z nagrodami - powiedziała asp. Ilona Sidorko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Specjaliści przekazali dzieciom podczas prelekcji i pokazów również wiedzę, która może im się przydać w codziennym życiu, ale opowiedzieli też o tym jak wygląda ich praca. czego dowiedzieli się uczniowie piotrkowskich szkół podstawowych? Posłuchajcie.

 


Oprócz pokazów pierwszej pomocy czy samoobrony dzieci mogły też zapoznać się z tajnikami kryminalistyki. Policjanci zapowiadają, że w przyszłości tego typu spotkania nadal będą realizowane.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)13.02.2019 10:30

Rzetelna i uczciwa PROFILAKTYKA umarła wraz z pisostwem. Kiedyś profilaktyka była fundamentem działania Policji, czyli zapobieganie i działania edukacyjne, teraz uprawia się jakieś chucpy byle w trąbkę lepszego sortu trąbić, kary w nieskończoność podnosić. Żałosne co to ten lepszy sort zrobił żeby takie śmieszne imprezki urządzać!

12


gość ~gość (Gość)12.02.2019 22:54

Juz dawno po świętach a w Komendzie wciąż stoi choinka

10


gość ~gość (Gość)12.02.2019 20:06

Wkurza mnie ta robota

10


obs. ~obs. (Gość)12.02.2019 13:08

Tylko się tak zastanawiam oczywiście na podstawie " tego zamieszczonego"... Od tego jest policja. Po co dzieciom są te nauki?

63


policjantka ~policjantka (Gość)12.02.2019 16:02

I pamiętajcie dzieci, żeby to były wasze ostatnie odwiedziny w tym miejscu.

40


mom ~mom (Gość)12.02.2019 13:16

Cieszy coś takiego ............ dzieciaczki musiały być grzeczne, bo nic nie piszą, że któreś z nich trafiło do kozy ..... brawo ! !

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat