Działacze Piotrcovii próbują wypełnić lukę w rozegraniu

ePiotrkow Środa, 06 lutego 201915 1928
Kinga Gutkowska dołączyła do zespołu Piotrcovii. W związku z rozpoczęciem urlopów macierzyńskich przez dwie kluczowe zawodniczki tego zespołu - Agatę Wypych i Monikę Kopertowską - działacze byli zmuszeni uzupełnić kadrę.

Kinga Gutkowska podpisała kontrakt, który będzie obowiązywał do końca obecnego sezonu, ma 24 lata, jest rozgrywającą, ostatnio występowała w zespole GTPR Gdynia, a po wycofaniu się tej drużyny z rozgrywek grała w zespole UKS PCM Kościerzyna.

 

 - Rzeczywiście dużo się ostatnio u mnie dzieje.  Mam teraz nadzieję, że sprawy papierkowe zostaną szybko załatwione i jak najszybciej wybiegnę na boisko. Chciałabym bardzo już w niedzielę,  w Lublinie - przyznała ze śmiechem nowa zawodniczka Piotrcovii.

 

Czy Kinga Gutkowska wypełni powstałą lukę? Nie będzie to łatwe, ponieważ Agata Wypych i Monika Kopertowska to filary piotrkowskiego zespołu.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)10.02.2019 13:30

Na stronie podają,że nie zostało potwierdzone przejście Gutkowskiej i nie gra w dzisiejszym meczu w Lublinie.Przecież podano we wtorek ,że jest nowa zawodniczka w klubie,nie było czasu załatwić formalności?Żenada działaczy i osób odpowiedzialnych za to w klubie.

01


. ~. (Gość)06.02.2019 12:17

Myślę, że może być wzmocnieniem i oby była. Kontrakt podpisany tylko do końca sezonu - czy to zabezpieczenie się działaczy i czas na potwierdzenie wartości tej zawodniczki? Ciekawe czy zobaczymy ją w Lublinie.
PS mecz Piotrcovia - Lublin będzie transmitowany przez jedną z telewizji internetowych...

100


alejaja ~alejaja (Gość)07.02.2019 14:40

Dziwne jest to że jak filary przestał grać to coraz lepiej gra drużyna.

53


janosik ~janosik (Gość)06.02.2019 14:13

brawo ,a to niespodzianka

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat