Dyrektor oficjalnie zawieszony

Strefa FM Poniedziałek, 01 lipca 201316 4411
Wójt gminy Moszczenica - Marceli Piekarek oficjalnie zawiesił byłego już dyrektora Zespołu Szkół w Srocku - Sławomira Pigonia.

- W związku z otrzymaną od prokuratury informacją o prawomocnym postanowieniu -  w pełnieniu obowiązków dyrektora i nauczyciela Zespołu Szkół w Srocku przez pana Sławomira Pigonia, w związku z toczącym się przeciwko niemu postępowaniem karnym – mówi wójt Piekarek.

Dotychczasowego dyrektora zastąpi najprawdopodobniej nauczycielka w tej szkole - Iwona Pałygiewicz, która na stanowisko kierownicze została wytypowana przez komisję konkursową. W najbliższym czasie wójt ma powierzyć Iwonie Pałygiewicz obowiązki dyrektora szkoły.

(Strefa FM)

 

CZYTAJ TEŻ: Dyrektor przywłaszczył 25 tysięcy złotych

 

Przypomnijmy. 48-letni dyrektor Zespołu Szkół wynajmował szkolną salę gimnastyczną grupom sportowym nie związanym z placówką i pobierał za to opłaty. Pieniądze nie były ewidencjonowane. Ponadto fundusze stanowiące prowizję za obsługę ubezpieczenia grupowego uczniów nie trafiały do właściciela. Dopełnieniem nieprawidłowości było także pobieranie opłat od uczniów za wykorzystanie szkolnej kserokopiarki, na którą środki finansowe przekazywał Urząd Gminy.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sklave sklaveranga01.07.2013 21:54

Wójt tak wspaniały że szkole w Jarostach nadano imię żony nazisty....
Foto:
To wygląda Pięść Platformy Obywatelskiej.
http://sklave.manifo.com/galeria

00


extraball ~extraball (Gość)01.07.2013 21:47

"Junkers" napisał(a):
Ale obciach - facet ma koszulkę na ramiączkach pod spodem!!!


A co ma mieć na ramiączkach, jak nie podkoszulkę? Ty Junkers, nosisz halkę na ramiączkach?!

00


Junkers ~Junkers (Gość)01.07.2013 20:46

Ale obciach - facet ma koszulkę na ramiączkach pod spodem!!!

00


cojak ~cojak (Gość)01.07.2013 16:26

Co za miernoty na tych stanowiskach,przecież to już kolejna afera finansowa w naszej gminie,ale swoją drogą kuratorium,a lepiej prokuratura mogłaby sprawdzić szkoły w całym powiecie.Bardzo podejrzane wydają mi się te szkoły jazdy ,zumby,karate , fitnesy...Niech korzystają z prywatnych pomieszczeń,a nie pod pretekstem oferty dla społeczeństwa kręcą lody z szemranymi dyrektorkami

00


Gamrot ~Gamrot (Gość)01.07.2013 15:31

Moszczenica nigdy nie miała i nie będzie miała lepszego włodarza, niż nasz Szanowny Pan Wójt MARCELI PIEKAREK.

00


Bleki Blekiranga01.07.2013 14:19

czyt: Kolega oficjalnie zawieszony - ślady zatarte

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat