Dyrektor fotografuje baloniki

ePiotrkow Poniedziałek, 01 września 201416 3643
Otrzymaliśmy kolejny filmik od internauty nagrany podczas Zakończenia Lata z MOK i OSIR-em. Impreza odbyła się w amfiteatrze miejskim.

 

 

 

 

Zobacz także

 

http://www.epiotrkow.pl/news/Incydent-na-niedzielnym-pikniku...,19614


Zainteresował temat?

5

2


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

byku ~byku (Gość)03.09.2014 10:58

no i co? to już nie wolno mu nic robić? chciał mieć foto balonika, i sobie takie zrobił, a wam ch*j do tego...

02


szczery ~szczery (Gość)02.09.2014 12:09

Inteligentna, sprytna, bezpośrednia, mądra znam ją kilka lat - warta wszystkiego. TAK TRZYMAĆ

40


wielbiciel magdy ~wielbiciel magdy (Gość)02.09.2014 11:57

dziewczyna(Magda) na mis Piotrkowa

40


filozof ~filozof (Gość)01.09.2014 23:27

"ha-ha" napisał(a):
~ha ha (Gość)6 godzin temu, 17:21Zwolennicy PIO- ostrzegam- cierpliwość prezydenta się kończy. Już tylko o krok od zakazu sprzedaży i żucia gumy balonowej!


dobre....

41


georg ~georg (Gość)01.09.2014 23:14

lepiej napiszta czemu basen nie czynny

31


ciekawski ~ciekawski (Gość)01.09.2014 22:11

A może Heizel chciał odkupic kolejnego "balona"- ciekawe jaka była cena wywoławacza

41


ares1 ~ares1 (Gość)01.09.2014 19:22

Już wiem czemu dostał 60 tys. zł OSIR na fundusz płac :)))

31


jajaja ~jajaja (Gość)01.09.2014 19:18

A pewnie jeszcze trzeci nagrywa, jak ten kręci tego, co fotografuje balony. Kuźwa to jest żałosne. A super portal robi z tego relacje... .

72


ha ha ~ha ha (Gość)01.09.2014 17:21

Zwolennicy PIO- ostrzegam- cierpliwość prezydenta się kończy. Już tylko o krok od zakazu sprzedaży i żucia gumy balonowej!

61


sklave sklaveranga01.09.2014 14:34

Balon....iki przyciągają dyrektora jak magnes. Przez chwilę myślałem że to Król Octu znowu rzucił się na baloniki. Matuchno kochano toż to....? O nie to tylko przypadkowy przychodzień łudząco podobny bardzo szybko przeszedł kolo baloników.
Foto na stronie: http://sklave.manifo.com/foto-szopka

53