Dwuletnia dziewczynka wypadła z okna

ePiotrkow Piątek, 12 października 20186 17469
Kolejny nieszczęśliwy wypadek z udziałem dziecka. Dwuletnia dziewczynka wypadła z okna mieszkania.

Do zdarzenia doszło przy ul. Wiejskiej w Piotrkowie w piątek ok. godziny 16. Dwuletnia dziewczynka wypadła z okna mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze kamienicy. Dziecko upadło na chodnik. 

 

W mieszkaniu przebywał 26-letni ojciec dziecka wraz z konkubiną. Oboje byli trzeźwi. 

 

Dwulatka śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala w Łodzi. 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.10.2018 09:12

Mogli by się wziąć za remont kamienicy i wymianę okien bo ta kamienica znajdzie się nie długo w rozsypce a właściciel zamiast coś robić poprawić warunki mieszkaniowe tym ludzia to tylko robi zamieszania. Współczuję . Dużo zdrówka dla małej

71


gość ~gość (Gość)15.10.2018 22:24

Nigdy nie czytałam żeby media opisał psełdo gwiazdy że żyją w konkubinacie.
Oni mają partnera , partnerkę, a inni to już gorszy sort ?

21


gość ~gość (Gość)13.10.2018 14:53

Skoro komuś nie przeszkadza, że żyje w konkubinacie, to i nie powinno przeszkadzać konkubent, konkubentka. Trzeba nazywać stan rzeczy po imieniu i tyle. A nazewnictwo nic tu nie ma do tragedii, która się wydarzyła. Miejmy nadzieję, że dobrze się skończy i dziecko wróci do zdrowia.

120


fgfd ~fgfd (Gość)12.10.2018 22:13

dlaczego zawsze jak cos takiego sie dzieje do "konkubent" albo "konkubina"? przez to jak media uzywaja takiego okreslenia w takiej konotacji to slowo jest rownowazne z tym co najgorsze, mozna uzyc slowa partner partnerka i bedzie ok. slowo konkubent konkubentka prawdopodobnie ma etymologie w conhabitate i oznacza wspolzamieszkiwacz wspolzamieszkiwaczka prosto mowiac

88


MMM ~MMM (Gość)12.10.2018 22:37

Czy wiadomo w jakim stanie jest dziecko?

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat