Dwukrotnie zatrzymany na "podwójnym" gazie

Strefa FM Poniedziałek, 03 listopada 20141 1820
Tomaszowscy policjanci w ciągu dwóch dni zatrzymali dwa razy tego samego kierowcę. Mężczyzna zarówno za pierwszym, jak i za drugim razem był pijany.

- W piątek (31 października) o godzinie 22.50 na ulicy Legionów w Tomaszowie policjanci zauważyli jadącego całą szerokością jezdni vw golfa. 32-letni kierujący pojazdem miał w organizmie 2,6 promila oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Po wykonaniu czynności, mężczyzna został zwolniony do domu, a jego auto zabezpieczyła krewna. Nastepnego dnia, o godzinie 10.20, na ulicy Słowackiego został zatrzymany ten sam mężczyzna. Kierował vw golfem. Tym razem "dmuchną" w alkotest ponad 3,5 promila. Na pijanego kierującego zwrócił uwagę inny kierowca który wchodząc do sklepu zauważył jak 32-latek próbuje kupić kolejną dawkę alkoholu, a następnie chce odjechać samochodem - mówi nadkom. Katarzyna Dutkiewicz-Pawlikowska, oficer prasowy KPP w Tomaszowie.

Podejrzany noc spędził w policyjnym areszcie, a także usłyszał dwa zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Anonim ~Anonim (Gość)04.11.2014 07:32

jak dla mnie recydywa pijanych morderców za kółkiem powinna być karana bezwzględnym więzieniem. Ile promili tyle lat powinni dostawać na przemyślenie. Dostanie zawieszenie i grzywnę, a za parę miesięcy kogoś zabije po pijaku i taki będzie finał.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat