Dwie osoby zginęły na miejscu

PolicjaRadomsko Wtorek, 09 października 20180 21034
Dwie osoby zginęły na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło 7 października po godzinie 18 w miejscowości Łowicz, gmina Kobiele Wielkie w powiecie radomszczańskim.
fot. policja

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że skoda, którą kierował 68-letni mieszkaniec gminy Kobiele Wielkie, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, została uderzona przez audi, za kierownicą którego siedział 31-letni mężczyzna. Obie osobówki znalazły się w przydrożnym rowie. Na pomoc pośpieszyli inni kierowcy. Niestety dwie osoby podróżujące fabią zginęły na miejscu.

 

- Zgodnie z decyzją prokuratora, ciało 55-letniej pasażerki skody i ciało kierowcy zostały zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium celem wykonania szczegółowych badań – informuje oficer prasowy komendy w Radomsku. - Do szpitala został przewieziony kierowca audi, po udzieleniu pomocy opuścił placówkę medyczną. 31-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego był trzeźwy. Policjanci na miejscu zdarzenia przesłuchali świadków, sporządzili dokumentację fotograficzną, wykonali opis i pomiary pozwalające biegłym sądowym z zakresu ruchu drogowego na odtworzenie przebiegu wypadku.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat