Dwie osoby ranne po wieczornym zderzeniu osobówek

PolicjaBełchatów Czwartek, 22 kwietnia 20212 5332
Niebezpiecznie było w środę (21 kwietnia) na drogach powiatu bełchatowskiego. W Chabielicach kierująca bmw uderzyło w drzewo, a w Parznie pijany rowerzysta zjechał ze ścieżki rowerowej bezpośrednio pod koła audi. Ranne zostały również dwie osoby, które uczestniczyły w wypadku w Łuszczanowicach.

Ładuję galerię...

W tym ostatnim wypadku, na skrzyżowaniu zderzyły się ze sobą dwie osobówki. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący oplem astrą najprawdopodobniej nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z seatem. 29-letni kierowca opla oraz 30-letni kierujący seatem zostali zabrani do szpitala w Bełchatowie. Uczestnicy byli trzeźwi.

 

Policjanci niezmiennie apelują do kierowców o zachowanie ostrożności, przewidywanie zagrożenia oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy także, że nasze samopoczucie ma również olbrzymi wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Adax ~Adax (Gość)25.04.2021 19:46

W Łuszczanowicach na światłach to nie pierwsze tego typu zdarzenie

10


Olo ~Olo (Gość)22.04.2021 14:00

Jak w powiecie to ok, najważniejsze że w PT cisza

34


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat