Dwie osoby ranne po czołowym zderzeniu

ePiotrkowBełchatów Piątek, 16 kwietnia 20216 12587
Niesprzyjające warunki atmosferyczne i niedostosowanie do nich prędkości były najprawdopodobniej przyczyną wypadku drogowego, do jakiego doszło 15 kwietnia 2021 roku w miejscowości Wadlew. Dwie osoby zostały ranne

Ładuję galerię...

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat Marea, 42-letni mieszkaniec Bełchatowa, który jechał w stronę Łodzi, na łuku drogi wojewódzkiej nr 485 stracił kontrolę nad pojazdem, wpadł w poślizg i czołowo uderzył w jadące z przeciwnego kierunku BMW. W wyniku poniesionych obrażeń do szpitala trafił kierowca oraz 24-letnia pasażerka fiata. 

 

Na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów i zabezpieczyli ślady. Wszystkie okoliczności tego wypadku drogowego będą teraz wyjaśniane przez śledczych w toku postępowania. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Cddd ~Cddd (Gość)17.04.2021 12:26

Pewnie na Fiacie były opony z zapasów. ?Dużo mięska?

10


Izksis ~Izksis (Gość)16.04.2021 13:47

Czasem buractwo czasem brak elementarnej wiedzy co się może stać jak auto wejdzie w zakręt na mokrej drodze z nadmierna prędkością. Czarnek potrzebuje więcej takich umysłów aby głosowali na jedynie słuszna partie

24


Olo ~Olo (Gość)16.04.2021 12:22

Nic dziwnego na łysych oponach tak się kończy ulanska szarża

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat