Dwie kobiety i czworo dzieci podtrute czadem

ePiotrkow Czwartek, 06 grudnia 20121 2489
Sześć osób, w tym czworo dzieci, z gminy Gomunice trafiło do szpitala z objawami podtrucia czadem. Ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Niebezpieczny związek ulatniał się z piecyka, którym ogrzewane było mieszkanie. - 36-letnią mieszkankę gminy Gomunice obudził w nocy kaszel córki. Również ona sama nie czuła się najlepiej, więc domyśliła się, że w domu może ulatniać się czad z piecyka, którym ogrzewane jest mieszkanie. Szybko otworzyła okna i wezwała pogotowie.

Kobietę, jej siostrę i czworo dzieci (w wieku od 4 do 14 lat) przewieziono do szpitala. Ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje rzecznik KPP w Radomsku - Aneta Komorowska.Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

zdziwiony ~zdziwiony (Gość)06.12.2012 16:21

Czujnik czadu kosztuje niecałe 100 zł a życie jest bezcenne.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat