Dwaj mężczyźni zatrzymani w sprawie potrącenia w Woli Krzysztoporskiej. Czy wśród nich jest sprawca?

Strefa FM Środa, 16 stycznia 20192 15014
Policja zatrzymała we wtorek 15 stycznia dwie osoby w sprawie wypadku, do którego doszło w niedzielę nad ranem w Woli Krzysztoporskiej. Zabezpieczono także pojazd.

Zatrzymani dwaj mężczyźni to mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska. Na razie żaden z nich nie usłyszał zarzutów. Policjanci zabezpieczyli także pojazd (volkswagen), który brał udział w zdarzeniu. Przypomnijmy, w niedzielę nad ranem 17- i 32-latek zostali potrąceni przez samochód. Kierowca nie udzielił poszkodowanym pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia. Ranni zostali przewiezieni do szpitala. 17-latek trafił do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Jak informował nas rzecznik placówki (15 stycznia), jego stan jest krytyczny. Informacje przekazywane przez rodzinę o śmierci 17-latka były nieprawdziwe. Z kolei 32-latek przebywa w szpitalu w Zgierzu. 


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (2)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
gość ~gość (Gość)16.01.2019 11:20

No to gratulaje dla naszej policji na dołku łomot spuścić i guma i wąskie drzwi

190


MO ~MO (Gość)16.01.2019 11:18

Udowodnić i surowo ukarać !!!!!

170


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat