Dwaj mężczyźni i kobieta odpowiedzą za pobicie

PolicjaTomaszów Czwartek, 12 września 20195 3506
Bili swoją ofiarę… kołkami i kopali po całym ciele. 28-, 40-latek i 24-letnia kobieta odpowiedzą za pobicie. Grozi im do 3 lat więzienia.

8 września tomaszowscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które dzień wcześniej pobiły 34-latka na posesji w Tomaszowie Mazowieckim. Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy, sprawcami pobicia byli dwaj mężczyźni i kobieta. - Motywem działania sprawców był konflikt pomiędzy nimi a 34-latkiem – informuje oficer prasowy komendy w Tomaszowie. - Do zdarzenia doszło na podwórzu posesji. Do pokrzywdzonego podeszło kilka osób, które go zaatakowały. Pobity trafił do szpitala.

 

Mężczyźni decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Wobec kobiety zastosowano dozór policyjny. Za pobicie grozi do 3 lat więzienia.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)12.09.2019 11:36

Do 3 lat?! Mało!

70


gość ~gość (Gość)12.09.2019 10:04

Bez przesady przecież go nie zabili

17


asdasdasd ~asdasdasd (Gość)12.09.2019 08:48

Do 3 lat mieszkania za nasze, zaopiekowani medycznie, najedzeni... słabe kary zachęcają do popełniania przestępstw. Sędziowie wydają takie, a nie inne wyroki, a gdyby to na nich napadli to kary byłyby wyższe.

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat