Dwa wypadki w powiecie piotrkowskim

Strefa FMRegion Sobota, 25 maja 20190 11990
Zderzenie dwóch samochodów na krajowej jedynce i wypadek motocyklisty w Sulejowie. Piotrkowska policja odnotowała w sobotę już dwa zdarzenia na drogach naszego regionu.

Najpierw około godziny 3 na 402 km drogi krajowej nr 1 w Kargał-Lesie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby w wyniku tego zdarzenia odniosły obrażenia. Utrudnienia występowały pomiędzy węzłem Piotrków Trybunalski Południe i Kamieńskiem na nitce w kierunku Katowic. Zablokowane były dwa pasy, ruch odbywał się pasem awaryjnym. Utrudnienia zakończyły się około 4.30.


Z kolei około 6.30 w Sulejowie na ulicy Opoczyńskiej doszło do wypadku motocyklisty. Jak poinformowała nas piotrkowska policja, motocyklem podróżowało małżeństwo z powiatu opoczyńskiego. Najprawdopodobniej jednoślad podbiło na drodze i doszło do wywrócenia. Podróżujący motocyklem zostali zabrani do szpitala na badania.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat