Dwa śmiertelne wypadki przy pracy w naszym regionie

PolicjaRegion Środa, 06 marca 20191 15586
Dwaj mężczyźni (79 i 59 lat) zginęli podczas pracy. Pierwszy z nich na własnej posesji na terenie powiatu bełchatowskiego, drugi w zakładzie pracy w powiecie tomaszowskim.

Do pierwszego zdarzenia doszło w poniedziałek tuż przed 12.30. Policjanci z Drużbic wezwani zostali do tragicznego zdarzenia w miejscowości Brzezie w gminie Szczerców. Na miejscu zginął 79-letni mężczyzna, który na terenie swojej posesji naprawiał samochód. Kiedy znajdował się pod nim, auto spadło z podnośnika i przygniotło go. Pomimo reanimacji, zmarł na miejscu. 

 

Kolejna tragedia rozegrała się tego samego dnia po 14. Na terenie jednego z zakładów produkcyjnych w powiecie tomaszowskim. Według wstępnych ustaleń policji 59-latek, wykonując swoje obowiązki, został przygnieciony chwytakiem maszyny transportowej, doznał wielonarządowych obrażeń. W tym przypadku również podjęto reanimację. Niestety mężczyzna zmarł.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

borowik ~borowik (Gość)07.03.2019 09:30

Policjanci z Drużbic, 30 km.? W Szczercowie posterunek oddalony zaledwie o 2 km.
Czy ta łączy numer 112 ?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat