Dwa samochody zderzyły się w Nowej Wsi

ePiotrkowRegion Sobota, 01 sierpnia 202011 9629
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Nowej Wsi w gminie Sulejów. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Ładuję galerię...

- 61-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego jadący skodą fabią nie zatrzymał się na skrzyżowaniu przed znakiem "STOP" i wymusił pierwszeństwo na 68-letniej kierującej z województwa mazowieckiego, która poruszała się renault twingo. Kobieta była trzeźwa, natomiast mężczyzny nie udało się przebadać na zawartość alkoholu na miejscu ponieważ potrzebował pomocy medycznej i został przewieziony do szpitala - poinformowała nas asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)01.08.2020 12:46

Kobieta ma zawsze pierwszeństwo

86


nononono ~nononono (Gość)10.08.2020 11:33

Od kiedy w rękawiczkach wygoniono gościa z Polanki, który chciał coś w tej Gminie zrobić dla młodych, to nic się nie dzieje! Wiem, wiem koronawirus. Szkoda, Polanka stoi odłogiem i straszy, Plac Strażacki choć ładny to miejsce puste, dobrze, że chociaż dzieciaki mają skatepart tylko bez żadnych atrakcji, miał być rynek a nie ma, miała być budowana kładka a tu ani widu ani słychu o budowie, a terminy lecą, szkoda, że nawet fajne pomysły nie mają żadnego finału poza tym, że są! Powstaje pytanie PO CO TO skoro nie umiemy wykorzystać zalet tych miejsc i ich na prawdę porządnie zagospodarować?

30


gość ~gość (Gość)01.08.2020 14:51

Nie w nowej wsi tylko w ?nowywsi?

24


furman ~furman (Gość)01.08.2020 17:04

Kobieta za kierownicą to poważne ostrzeżenie dla innych.

215


gość ~gość (Gość)01.08.2020 15:07

Z tego Reno to aż rdza się posypala spd maski

25


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat