Dwa rozboje, dwóch zatrzymanych, dwa areszty

ePiotrkowRegion Wtorek, 23 lutego 20216 6254
21-latek i jego o rok młodszy kolega dokonali rozboju na mieszkańcu Piotrkowa. Mężczyźni pobili 22-latka a następnie zabrali mu telefon i słuchawki. 20-latek odpowie też za rozbój na 19-latku, którego się dopuścił kwadrans po pierwszym zdarzeniu.
fot.: KMP Piotrków

Interwencja rozpoczęła się od tego, że policjanci z komisariatu w Sulejowie pojechali w okolicę ulicy Wojska Polskiego, gdzie według zgłoszenia mężczyzna miał paść ofiarą rozboju. Dyżurny piotrkowskiej komendy zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymał od taksówkarza, do którego podszedł mężczyzna prosząc o pomoc. Twierdził, że został pobity a agresorzy zabrali mu telefon i słuchawki. Policjanci jadąc ulicą Kostromską zauważyli zakrwawionego mężczyznę. Okazało się, że przed chwilą padł ofiarą napastnika, który używając przemocy odebrał mu słuchawki do telefonu. Na miejscu pojawił się też radiowóz piotrkowskiej "patrolówki" z pokrzywdzonym z pierwszego zgłoszenia.

 

Sulejowscy policjanci ustalili w jakim kierunku uciekli sprawcy i ruszyli za nimi. Już po kilku minutach zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać. Jeden z nich miał zakrwawione dłonie. Próbował zmylić policjantów tłumacząc się, że to przez krwotok z nosa. W jego kurtce policjanci znaleźli słuchawki zabrane jednej z ofiar i nie mieli już wątpliwości, że ma związek z tą sprawą. 20 i 21-latek, rozpoznani przez pokrzywdzonych mężczyzn trafili do policyjnej celi. Obaj usłyszeli prokuratorskie zarzuty rozboju na 22-letnim piotrkowianinie. Młodszy z agresorów odpowie dodatkowo za rozbój na 19-latku. Przestępstwo to zagrożone jest kara nawet 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu sprawców.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

asdfghjkl ~asdfghjkl (Gość)23.02.2021 10:14

jak można być tak głupim jak te Sebki?
12 lat i życie zmarnowane, bo chciał telefon i słuchawki?
WTF!!!

90


mumin ~mumin (Gość)23.02.2021 11:03

co więcej "dziesiona" jest niezbyt poważana w więziennym

10


gość_rebek ~gość_rebek (Gość)23.02.2021 20:01

Polecam odsłuchać dosyć czasowy kawałek HG pt"Srankster" tym bardziej młodzi

00


gość_atansjon ~gość_atansjon (Gość)23.02.2021 10:04

Dwa serca, dwa smutki, dwa złote...

20


gość_gosc555 ~gość_gosc555 (Gość)23.02.2021 09:14

Maly ale wariat.

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat