Dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem w Piotrkowie i trzy w powiecie

ePiotrkow Środa, 17 czerwca 202047 12048
W województwie łódzkim są 64 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych – poinformowały nas w środę przed południem służby wojewody. Mamy dwa nowe przypadki w Piotrkowie Trybunalskim i 3 w powiecie piotrkowskim.
fot. pixabay.com / fernandozhiminaicela

Potwierdzone wyniki dotyczą: pięciorga dzieci, jednej nastoletniej dziewczynki, trzech młodych kobiet, dwudziestu jeden kobiet w średnim wieku, pięciu kobiet w starszym wieku, trzech nastoletnich chłopców, dziesięciu młodych mężczyzn, ośmiu mężczyzn w średnim wieku, siedmiu mężczyzn w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 6 do 95 roku życia.


Kolejnych 17 osób, które były zakażone koronawirusem, po leczeniu otrzymały 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To: pięć młodych kobiet, cztery kobiety w średnim wieku, jedna kobieta w starszym wieku, jeden młody mężczyzna, czterech mężczyzn w średnim wieku oraz dwóch mężczyzn w starszym wieku.


Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim:

Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 2604

Liczba osób aktualnie zakażonych: 1321

Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 38

Liczba osób objętych kwarantanną: 4072

Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 839

Liczba osób, które wyzdrowiały: 1165

Liczba osób, które zmarły: 118


Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 2070


Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 2604.

 

 

 


Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w ciągu ostatniej doby:

Piotrków Trybunalski – 2

powiat piotrkowski – 3


Liczba osób, które dotychczas zostały zakażone SARS-CoV-2:

Piotrków Trybunalski - 25

powiat piotrkowski – 35


Liczba osób aktualnie chorych:

Piotrków Trybunalski - 4

powiat piotrkowski – 12


Liczba osób, które ozdrowiały:

Piotrków Trybunalski - 18

powiat piotrkowski - 25


Liczba osób, które zmarły:

Piotrków Trybunalski - 3

powiat piotrkowski - 0


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (47)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

rick ~rick (Gość)17.06.2020 18:10

dlaczego osoby "ozdrowiałe" milczą na temat swojej przygody z bezobajwową grypą?? hahahah

45


gość ~gość (Gość)17.06.2020 13:11

I bardzo dobrze. Ludzie nie noszą maseczek, nie trzymają dystansu. Naturalna selekcja już ma miejsce. Polak jak zawsze mundry po szkodzie. Ale na hali I stadionie promocje. 2 x drożej już w marketach. Trzeba iść.

123


.... ~.... (Gość)17.06.2020 14:17

Drugiego lockdownu polska gospodarka nie przetrwa. Bankructwo będzie gonić bankructwo. Ludzie będą bez pracy z kredytami do spłacenia.... Będzie armagedon.

73


gość ~gość (Gość)17.06.2020 16:09

O kurczę ilu chorych chyba wszyscy umrzemy ????

52


fsd ~fsd (Gość)17.06.2020 18:15

gdzie ta pandemia bo ja nie widze ani na ulicach ani w pracy ani nigdzie, widzę tylko sztucznie wywołany kryzys przez organizacje promasońskie które chcą pchnąć swoją agendę o ograniczeniu wolnosci kosztem pseudo ich bezpieczeństwa... osoby po 80 lat umierają...nie mozliwe, wczesniej się to nie działo. 1200 osób w ponad 3 miesiące, to jest załosne, te osoby i tak by umarły, a was dało sie tak łatwo przestraszyć ze az mi wstyd że jestem człowiekiem i musze dzielić to samo powietrze z pustakami

54


gość ~gość (Gość)17.06.2020 13:35

Wszystkich sceptyków w istnienie koronowirusa zaprasza szpital w Zgierzu

153


gość ~gość (Gość)17.06.2020 13:10

Nie wina ochrony czy personelu,ludzie sami powinni pilnować i nosić maseczki .Oni mają co robić nie będą pilnować ludzi .Skoro tak podchodzą do sprawy to źle się to skończy.Zobaczcie co dzieje się w sobotę na dzialkachplace zabaw pełne dzieci.Ludzie spotykają się masowo na działkach i są imprezki ja na jednej działce widziałem tak z 17 osób.I o czym my tu mówimy potem będzie lament.Coraz więcej dzieci teraz zachorowało

84


pandemicum debilicum ~pandemicum debilicum (Gość)17.06.2020 18:19

Poniższe komentarze sugerują, że w tym kraju trzeba zamknąć WSZYSTKO i WSZYSTKICH. Dla bezpieczeństwa, rzecz jasna. Bo tego się domaga spanikowana większość! A w dupokracji wola większości to rzecz święta! Na potwierdzenie swoich żądań spanikowani są skłonni wskazać palcem szpital w Zgierzu. Czy trzeba lepszych dowodów dla zamknięcia kraju?
Zamknąć cały kraj, i cały plebs w swoich mieszkaniach, i niech siedzą przez resztę życia w swoich norach jak te baby pod ziemią w filmie "Seksmisja". Tak będzie dobrze, bo przecież DEMOKRATYCZNIE!
Ufff, gdyby nie ten covid, to nadal w mediach straszyliby Putinem, smogiem i globalnym ociepleniem.
Jak zamkną całą gospodarkę i wszyscy zamkną się w norach, to nie będzie smogu, globalnego ocieplenia, a Putin zejdzie z tego świata spektakularnie pękając ze śmiechu. A plebs zamknięty w norach nie będzie widział, jak z tego kraju będą korzystać "starsi i mądrzejsi".
I pomyśleć, że powodem paniki jest wirus, którym zakażenie co najmniej 80 % zakażonych przechodzi bezobjawowo, a u pozostałych objawy są zazwyczaj łagodne. U nielicznych jedynie są ostre objawy, ale większość z nich i tak dochodzi do zdrowia. Podsumowując, prawie 100% zakażonych przeżywa zakażenie. A plebs domaga się pozamykania wszystkich i wszystkiego...
Medialne pranie mózgów ma ogromną siłę, oj ma...

44


gość ~gość (Gość)17.06.2020 19:25

Optymistów widać nie brakuje...ale do czasu jak ktoś starszy z Waszej rodziny zachoruje to będą pretensje do wszystkich (najwięcej do sużby zdrowia) tylko nie do siebie!!!

33


gość ~gość (Gość)17.06.2020 13:11

Wszystkich chętnych na koronę zapraszam na stadion w niedzielę. Zakażenie murowane!!!! Bydło bez maseczek no bo i po co???? Tam muszą być mandaty!!!!

106


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat