Dwa kolejne zakażenia w powiecie piotrkowskim

ePiotrkowRegion Wtorek, 31 marca 2020105 45045
Do 7 wzrosła liczba zarażonych koronawirusem w powiecie piotrkowskim. We wtorek zanotowano bowiem dwa kolejne przypadki zakażenia COVID 19.

- W tym momencie służby sanitarne ustalają osoby, które mogły mieć bezpośredni kontakt z zarażonymi, aby jak najszybciej objąć ich kwarantanną. Ta informacja niestety potwierdza, że ten niewidoczny wirus nie odpuszcza i nadal stanowi ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Dla własnego dobra gorąco apeluję o pozostanie w domach jeśli to tylko możliwe, aby nie narażać siebie i innych – poinformował nas Piotr Wojtysiak, starosta piotrkowski.

 

 

Informację potwierdził burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski na stronie sulejow.pl.

 

W Piotrkowie do tej pory zanotowano 4 przypadki zarażenia koronawirusem.

 

 


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (105)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

-anna ~-anna (Gość)02.04.2020 23:21

Mieszkam przy biedronce, (mam okna skierowane na parking) jestem w WIELKIM SZOKU ile ludzi przyjeżdża do marketu w okresie epidemii, Chciałam wejść do środka dwa razy, ale za każdym razem zrezygnowałam, bo musiałabym stać w zatłoczonym przez ludzi przejściu. Dziękuje nie skorzystam!
Raz w tygodniu wychodzę na miasto do malutkich sklepików ( gdzie przestrzegają wszelkich zasad bezpieczeństwa- dezynfekcja rąk, rękawiczki, jedna osoba w środku,) i robię zakupy na tydzień (część mięsa zamrażam). Nie mam potrzeby biec codziennie po świeże pieczywo, polecam grzanki.
Życzę wszystkim dużo zdrowia i rozwagi.
ZOSTAŃ W DOMU !!!

10


gość ~gość (Gość)31.03.2020 23:59

Ciemny narodzie zastraszony przez media. Testy jak zrobią wszystkim na wirusa korona to 80 90 proc będzie go mieć. Bo tych wirusów jest masa w naszym ciele. 15 20 proc naszego dna. Reszta to bakterie wirusy i inne żyjątka które budują nas. Pasożyty grzyby. Wszystko.

813


gość ~gość (Gość)01.04.2020 16:20

Dziwi mnie to że jaka znieczulica panuje w tym mieście. Ludze zapierniczają narażając siebie i swoje rodziny a całe towarzystwo na stołkach pochowane siedzi z dala od kłopotu i zarazy. Jak Wam nie wstyd, jak możecie spać spokojnie? Ja się pytam Gdzie jest Wasz rozum i rozsądek??? Placowki oświatowe zamknięte to spokoj ale co z urzędami? urzad pracy,komunikacji i inne???? Zamykać to ludzi w cholerę i noszą. Byliście w u.pracy polecam obsługa klienta normalna, ludzi od cholery tyle że za plexi, co to qwa ma być??????? Ludzie odpowiedzialnośc i bezpieczeństwo znacie takie slowa????

41


gość ~gość (Gość)31.03.2020 15:39

A ksiądz w Witowie Kolonii zrobił w niedzielę normalną mszę z udziałem szerokiej publiczności.

710


jord ~jord (Gość)01.04.2020 14:01

Ten niby "doktor" za pietruszkę - Piotr niech się nauczy pisać po polsku. Z jego wypowiedzi nic sensownego nie wynika. On cały to jeden bełkot.

50


Tornado Wichura Tornado Wichuraranga01.04.2020 14:58

I tak samo Pan Starosta niech siedzi na d... a nue sie wozi po placowka i robi popisowe z maseczkami itp. To jest ich zakichany obowiazek bu to dostarczyć i zapewnic placówką podległym. Ludzie sie podniecają bo maseczki dostali bo plyn dotarł i wychwalaja pod niebiosa. To zasrany obowiazek starostwa, magistratu jak i każdego pracodawcy. Ma zapewnić środki ochrony jak noe to do sądu i won ze stolka.

51


gość ~gość (Gość)01.04.2020 09:50

29 minut temu, 09:20
Dokładnie. Później będzie płacz bo babcia zmarła. Przecież to niemożliwe. W biedronce była promocja. Powiem Ci, ze ciemnota ludzka nie ma granic. Ludzie myślą, że mieszkając na prowincji są bezpieczni bo to przecież dotyka tylko duże miasta.
U nas tak zawsze. Najpierw ułańska fantazja i promocja drożdży, a później płacz i modlitwy do Pana Boga.

111


gość ~gość (Gość)31.03.2020 22:12

Pracował jeden z nich w nowalijce

51


T.Rex ~T.Rex (Gość)01.04.2020 11:17

Najbezpieczniej jest na targach gdzie można zachować odpowiednią odległość
Dla przykładu duże targowisko w Sulejowie - tam odstęp można zachować nawet 5metrów i więcej
Uważam że targowiska powinny działać codziennie - w przeciwieństwie do sklepów wielkopowierzchniowych. No gorzej z miejskimi bazarkami - tam tyle miejsca już nie ma ale na pewno bezpieczniej niż we wszelkiej maści lidlach i biedronkach itd.

52


gość ~gość (Gość)31.03.2020 15:34

Powinni podawać tożsamość zarażonych bo nie wiadomo czy nie miał ktoś z nimi kontaktu i wszystko było by jasne i może wtedy bardziej ludzie spokrewnione przestrzegali by kwarantanny a tak to chodzą i człowiek nie wie i zaraza się nieświadomie.I nie jest napisane czy wrócili z zagranicy czy juz u nas sie zarazili .A tak na marginesie Ci co chcą wrócić do kraju to nie powinni niech zostają tam gdzie są,a nie zarazem przewozić

254


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat