Dużo zieleni na nowym parkingu w Wolborzu

ePiotrkowRegion Wtorek, 30 października 20182 1300
Nowe nasadzenia zieleni pojawiły się na terenie nowego parkingu za Urzędem Miejskim w Wolborzu. O zieleń zadbał jeden z radnych, który zaprojektował i podarował nasadzenia.

Nowoczesny parking za Urzędem Miejskim wzbogacił się o nowe nasadzenia zieleni i krzewów. Parking wykonany został z kostki i aby jego wygląd nie przypominał betonowej pustyni radny Zbigniew Klauz postanowił zagospodarować ten teren. Sam zaprojektował i podarował nowe nasadzenia krzewów i traw, a miejsca narażone na zachwaszczenie wysypane zostały korą.


- Chciałbym podziękować radnemu za tę inicjatywę i podarowanie gminie i mieszkańcom zielonych nasadzeń. Parking dzięki jego pracy bardzo zyskał na ogólnym wyglądzie – mówi burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.


Parking za Urzędem Miejskim jest nie tylko zielony, ale i wyposażony w nowoczesną, bezpłatną miejską toaletę.

 

 

 

(materiały: UM Wolbórz) 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

grrr ~grrr (Gość)30.10.2018 10:12

Urząd "Miasta" w Wolborzu = KLIKA

11


X2 ~X2 (Gość)30.10.2018 09:36

To mi dopiero sukces jak ten z Garncarskiej i przy hucie szkła robić przepust jak tu nigdy woda nie płynie a kasa poszła w błoto a gdzie obwodnica Wolborza tyle lat planowania i cisza ale czego się spodziewać wystarczy się przyjrzeć liście radnych od lat te same twarze wiec czego się spodziewać

23


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat