Drzwi otwarte w OEA MOK

MOK Piotrków Niedziela, 15 września 20190 1444
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza seniorów, młodzież oraz dzieci na Dni Otwarte, które potrwają od 16 do 20 września. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą zajęć.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Podczas zwiedzania Ośrodka będzie możliwość obejrzenia z bliska pracowni, w których odbywają się warsztaty, ale przede wszystkim zapoznania się z aktualną ofertą zajęć skierowanych do dzieci i seniorów. W tym roku można wybierać spośród warsztatów: teatralnych, tanecznych, wokalnych, plastycznych, ceramicznych/decoupage, jak również komputerowych, fotograficznych oraz dziennikarskich.


- Zapraszamy na warsztaty również dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat. W ofercie proponujemy liczne warsztaty. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie do Ośrodka zgłoszenia otrzymanego od pedagoga szkolnego – mówi Liliana Adaszek, kierownik OEA MOK.

 

Równie bogatą listę zajęć przygotowano dla seniorów, na której znalazły się m.in. zajęcia teatralne, kabaretowe, plastyczne, dziennikarskie, taneczne, komputerowe, brydż towarzyski, wokalne, czy chór „Radość Życia”.

 

OEA MOK (ul. Słowackiego 13) będzie otwarty dla zwiedzających od 16 do 21 września, w godzinach 9.00 – 15.30.

 

 


 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat