Drużyny klubów abstynenckich grały w halówkę

ePiotrkow Niedziela, 09 grudnia 20184 5270
Sześć drużyn mierzyło się ze sobą w hali sportowej w ZSP nr 4. W niedzielę rozgrywany był w Piotrkowie XVI Memoriał Halowej Piłki Nożnej Klubów Abstynenckich im. Jana Kruza.

Ładuję galerię...

Piłkarze walczyli o puchar prezydenta miasta Piotrkowa Trybunalskiego. – Przyjechały do nas drużyny z Opoczna, Bełchatowa, Radomska. Mamy puchary za pierwsze, drugiej i trzecie miejsce, dla najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza. Cel to przede wszystkim integracja społeczności abstynenckiej, ale też promowanie naszego miasta - mówił Piotr Lewicz, prezes honorowy Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk.

 

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie Trybunalskim. Współorganizatorzy to Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Piotrkowie Trybunalskim, Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, Samopomocowa Grupa Wsparcia VIA NOVA w Piotrkowie Trybunalskim.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ehhh... ~ehhh... (Gość)09.12.2018 21:06

Jesteście przykładem na to, że jeśli sie chce to można wszytsko. Niemożliwe nie istnieje!! Brawo dla Was!! Warto walczyć o siebie i o rodzinę!!

00


Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)09.12.2018 20:32

Parton Turnieju może nie jest to najszczęśliwszy Wybór, ale dla GRACZY pełny szacunek

10


gość gośćranga09.12.2018 14:34

Koniu a ty co tam robisz?

00


gość ~gość (Gość)09.12.2018 12:39

Brawa dla tych ludzi za wytrwałość w nie piciu! Jesteście wielcy!

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat