Drugi tydzień wakacji z MOK-iem

ePiotrkow Poniedziałek, 15 lipca 20190 1725
Drugi tydzień wakacyjnej laby minął dzieciakom niepostrzeżenie. Jak zawsze można było pośpiewać, potańczyć czy uchwycić obiektywem aparatu niezapomniane chwile, a o te zadbali instruktorzy Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK.

Ładuję galerię...

Nie zabrakło także teatralnych wrażeń, a te uczestnikom świetlic dostarczyli aktorzy z łódzkiego teatru WidziMisie. Historię Żabiego Królewicza dzieciaki oglądały z wielkim zainteresowaniem, podobnie jak i przygody charyzmatycznego sir Lionela Frosta najlepszego w świecie poszukiwacza mitów i potworów, który wyrusza w dzikie ostępy Ameryki Północnej w poszukiwaniu Wielkiej Stopy, bo o tym właśnie opowiadał film zaprezentowany w ramach środowego seansu pt.”Praziomek”. Było także coś dla miłośników pływania, a tych jak się okazało nie brakowało. Tylu mistrzów pływackich na basenie przy ul. Belzackiej nie było chyba już dawno.

 

za OEA MOK

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat