Drugi dzień akcji "Nakręć się na zieleń". Zdobądź nasiona lub sadzonki!

Powiat Piotrkowski Poniedziałek, 03 maja 20215 2821
Nakręć się na zieleń i przekaż plastikowe nakrętki, aby pomóc Łódzkiemu Hospicjum dla Dzieci Łupkowa.

Akcję organizuje piotrkowskie Starostwo wspólnie z Oddziałem Terenowym Nadpilicznych Parków Krajobrazowych. Każda osoba, która weźmie udział w zbiórce otrzyma nasiona roślin miododajnych oraz sadzonki drzew. Wystarczy oddać nakrętki w czasie akcji przeprowadzanej na terenie dworca PKS.

 

Za dziesięć nakrętek można otrzymać nasiona, natomiast za trzydzieści nakrętek sadzonkę. Każdy uczestnik akcji może otrzymać maksymalnie trzy drzewka, a sama akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów. Terminy akcji znajdziecie na poniższym plakacie.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kik ~kik (Gość)04.05.2021 08:10

a jakie te drzewka ? owocowe ? nadadzą się do RODu ?

20


gosc555 ~gosc555 (Gość)03.05.2021 22:52

Na tej stronie co tydzien pisza o takich,co to sie nakrecili na zielen,a pozniej milicja im krzaki z domu wynosila.Nie ze mna te numery,Bruner.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat