Drugi dzień Biesiady Trybunalskiej za nami

ePiotrkow Niedziela, 30 lipca 20178 5350
Upał spowodował, że w niedzielę w Rynku Trybunalskim zjawiło się nieco mniej ludzi niż dzień wcześniej. Ci, którzy przyszli na V Biesiadę Trybunalską na pewno jednak nie żałowali.

Ładuję galerię...

Poza stoiskami będącymi elementem dwudniowego jarmarku, na scenie także wiele się działo. Była prezentacja piłkarek ręcznych Piotrcovii (o tym piszemy szerzej w dziale SPORT), wystąpiła kapela góralska Hora, odbywały się konkursy organizowane przez Bractwo Piwne z Łodzi.

 

Na zakończenie piotrkowianom zaprezentowała się gwiazda wieczoru - grupa Neoklez.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)31.07.2017 21:48

Ja się pytam czy Amfiteatr Miejski to prywatny teren Chojniaka na którym odbywają się tylko msze święte???
Zbudowany dla wszystkich mieszkańców,wyremontowany za nasze pieniądze stoi pusty,a imprezy i koncerty robi się w Rynku albo na środku jednego z większych skrzyżowań w mieście!!!! ręce k**wa opadają,co za dziadostwo!!!!!!

12


to tylko piotrków ~to tylko piotrków (Gość)30.07.2017 23:37

Nie no, super. Plebs sie wybawił, a teraz mieszkańcy Rynku i najbliższych okolic będą wysłuchiwali przez pół nocy walenia, stukania i pukania, bo trzeba zgarnąć ten syf, który tak wszystkich zabawiał. Kolejna impreza kosztem innych. A deptak jak pusty i bezużyteczny stał, tak dalej stoi

68


Lidkaa ~Lidkaa (Gość)30.07.2017 22:41

Nie jestem z Piotrkowa. Proszę o info. Czy Biesiada Trybunalska ma coś wspólnego z Gazetą Trybunalską?!

013


dilka ~dilka (Gość)30.07.2017 23:18

Oczywiscie

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat