Druga szansa dla maturzystów. We wtorek egzaminy poprawkowe

Strefa FM Wtorek, 08 września 20203 1695
Dziś poprawki z pisemnej matury. W Piotrkowie i powiecie piotrkowskim do egzaminu drugiej szansy podchodzi łącznie 293 uczniów. Mogą zrobić to jedynie ci uczniowie, którzy nie zdali jednego z egzaminów maturalnych.
fot. pixabay.com / F1Digitals

- W Piotrkowie do ponownego egzaminu pisemnego podejdzie łącznie 252 uczniów. Najwięcej poprawek będzie z egzaminu z matematyki, bo aż 161 osób napisze go ponownie. Z języka polskiego mamy w mieście 63 powtórki egzaminu, a do tego jeszcze 28 osób poprawiać będzie egzamin z języka angielskiego - powiedział Marek Szymański, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi.

 

W powiecie piotrkowskim do poprawkowego egzaminu z matematyki podejdzie 20 osób. Egzamin z języka polskiego poprawi 10 osób, a język angielski będzie poprawiało 11 maturzystów.

 

Zdających będą obowiązywały te same wymogi sanitarne co ma właściwej maturze. Początek poprawkowego egzaminu maturalnego o godz. 14.00.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.09.2020 14:44

Kup słownik i weź się za robotę.

21


gość ~gość (Gość)08.09.2020 13:38

Efekty nauczania na odległość

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat