Druga połowa lepsza dla Concordii niż Polonii

Region Poniedziałek, 27 sierpnia 20183
W drugim ligowym pojedynku w tym sezonie poloniści zremisowali z Omegą II Kleszczów 2:2 (2:0), tymczasem piłkarze UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski zainaugurowali rundę jesienną, wygrywając 4:0 (1:0) z Wartą Pławno. Obydwa mecze odbyły się w niedzielne popołudnie.

Do przerwy piłkarze Polonii wygrywali z zespołem z Kleszczowa 2:0 i wydawało się, że przywiozą do Piotrkowa kolejne trzy punkty. W drugiej połowie gospodarze zdołali jednak doprowadzić do remisu, zdobywając drugą bramkę w ostatniej minucie meczu. 1 września poloniści podejmą na własnym boisku GUKS Gorzkowice, który po dwóch kolejkach piotrkowskiej okręgówki jest wiceliderem.

Tymczasem grający w klasie B (gr. II) zawodnicy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski pokonali w pierwszym meczu tego sezonu Wartę Pławno 4:0 (1:0), wynik tego meczu już w 6. minucie spotkania otworzył Mateusz Niepsuj, to była jedyna bramka zdobyta w tej części spotkania, kolejne trzy goście strzelili po przerwie. W następnej kolejce piotrkowski zespół ponownie zagra w Pławnie, ale tym razem zmierzy się z Visem Gidle. Mecz odbędzie się 1 września, początek o godzinie 16.30.

Omega II Kleszczów 2:2 (0:2) Polonia Piotrków Trybunalski
(63’ Robert Tomesz, 90’ Krzysztof Kowalski - 17' Adrian Malicki, 35' Tomasz Wrona)

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Błażejewski, Wojewódzki, K.Grobelny, T.Wrona (80' Lenarcik), Kugiel (85' Kapuściński), Jakubiak, Malicki, Szymor (65' Jończyk), Nowaczyk, Bąbol, Kowalski (55' Wiśniewski)

Warta Pławno 0:4 (0:1) UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski

(6' Mateusz Niepsuj, 49' Krystian Bujakowski, 78' Artur Jędrzejczyk, 81' Jakub Kępski)

UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski: Grzegorczyk - Kwaśniak (73’ Lisman), Jagiełło, Adamczyk, Kubicki (80’ Wawrzynkiewicz), Bujakowski (60’ Mucha), Cieślak, Kępski, Niepsuj (55’ Bora), Ryszka (75’ Karbowiak), Jędrzejczyk (78’ Maluga)