Druga edycja Piotrkowskich Trybunałów Gier Planszowych

Strefa FM Niedziela, 18 sierpnia 20191 2160
Piotrkowskie Trybunały Gier Planszowych odbyły się w sobotę w auli Mediateki 800 - lecia.

Ładuję galerię...


Mediateka posiada ogromną liczbę nie tylko książek, ale i gier planszowych. Każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie, a przy braku znajomości zasad, można było liczyć na pomoc animatorów. - Druga edycja Piotrkowskich Trybunałów Gier Planszowych cieszy się dużą popularnością. Został rozegrany między innymi turniej w Munchkina. Odwiedzający wypożyczali naprawdę sporo gier, a największą popularnością cieszyły się te z gatunku bardziej skomplikowanych. Chcemy, by te spotkania skupione w okół gier planszowych wracały do Mediateki co dwa miesiące, więc należy spodziewać się ogłoszenia kolejnej edycji już niedługo - mówi Mateusz Mojka, jeden z organizatorów Piotrkowskich Trybunałów Gier Planszowych.

 

- Myślę, że jest to dobry sposób na spędzenie czasu z grupą znajomych. Na pewno, jest to ciekawsza alternatywa niż spacer po galerii. Nawet jeśli ktoś nie ma znajomych to przy panującej tu atmosferze z pewnością znajdzie kogoś do gry - dodaje jeden z uczestników.

 

Warunkiem udziału w Piotrkowskich Trybunałach Gier Planszowych jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej, którą oczywiście można założyć na miejscu.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.08.2019 15:02

Panie i Panowie redaktorzy, proszę o informacje na temat wydarzeń w Piotrkowie i okolicach wcześniej, a nie dzień po jak na epiotrkow, czy dzień przed jak na stronie biblioteki. Niech to nie będzie na zasadzie: mam zdjęcia z fajnego wydarzenia, to nic ze już sie odbylo, wrzucmy tu na strone. Zapowiedzi są ważne, odpowiednio wcześnie, żeby można było zaplanowac swoje uczestnictwo. Szczególnie gdy weekend, a Justyna bardziej gdy jest on przedłużony. Nie zawsze spontan się uda i decyzja w 5 minut: OK, idziemy. P.S. na stronie biblioteki jest informacja, zamieszczona 10 sierpnia o kiermaszu w Filii nr 1. Super. Tylko czy ten kiermasz już sie odbył, czy dopiero się odbędzie?.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat