Druga edycja Jarmarku Trybunalskiego

Strefa FM Wtorek, 27 maja 20081 1672
W czasie tegorocznych obchodów Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, 7 i 8 czerwca odbędzie się druga edycja Jarmarku Trybunalskiego. Rzemieślnicy, twórcy ludowi i kolekcjonerzy niemal z całej Polski zaprezentują mieszkańcom Piotrkowa swoje wyroby.
Na Jarmarku znajdą się m. in. stoiska ze zdobieniem szkła, biżuterią, wyrobami ze słomy, a także masy solnej.
Swoje stoliki będą miały również okoliczne Koła Gospodyń Wiejskich oraz gospodarstwa pasieczne.
Piotrków odwiedzą także miasta partnerskie, dzięki czemu będziemy mogli spróbować kuchni regionalnych z Francji, Niemiec, Litwy, Ukrainy, Węgier i Serbii.

-Zainteresowanie Jarmarkiem jest ogromne. Cały czas przymujemy zgłoszenia. Obecnie mamy już czterdzieści stoisk, ale ta liczba z pewnością wzrośnie - mówi Krystyna Jankowska główny instruktor piotrkowskiego MOK-u.

Stoiska ustawione będą na zamkniętym odcinku ul. Słowackiego - od ul. Sienkiewicza do Pl. Kościuszki.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

as ~as (Gość)29.05.2008 12:18

Czy w czasie Jarmarku będą też stoiska z wyrobami spożywczymi własnej roboty? To by dopiero wzbudziło zainteresowanie. Zawsze to miło zjeść coś co nie jest przerabiane w 100% maszynowo a zrobione ręcznie i bez konserwantów.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat