ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dopełnienia jakich formalności wymagają firmy pozabankowe?

Piątek, 16 listopada 2018 1279
Większość firm pozabankowych udzielających szybkich pożyczek, nawet z możliwością spłaty w ratach, wymaga od swoich klientów zaledwie kilku formalności. Kredytobiorcy bardzo często są tym zdziwieni, przyzwyczajeni są bowiem do stosów dokumentów i długich, trwających nawet kilka dni okresów weryfikacji zdolności kredytowej.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać pożyczkę w firmie pozabankowej?


Firmy pozabankowe jednak są bardziej przychylne klientom i doskonale rozumieją, że dla wielu z nich najważniejsza jest szybkość otrzymania decyzji kredytowej i jak najszybsza wypłata środków. Wiedzą też, że wielu klientów może mieć problem z szybkim zgromadzeniem takich dokumentów, jakie są wymagane w bankach. Dlatego oferta firm pozabankowych jest doskonała dla osób, którym zależy na minimum formalności, jak najszybszym otrzymaniu pieniędzy i możliwości spłaty zadłużenia w dogodnych ratach.

 

Niezbędne dokumenty do otrzymania pożyczki


Niektóre firmy pozabankowe udzielające pożyczek na wyższe kwoty (np. 10 000 złotych) będą oczekiwały od potencjalnych klientów niewielkich formalności. Jednak najczęściej jest to tylko wypełnienie wniosku o pożyczkę zamieszczonego na stronie pożyczkodawcy, podanie adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego, odebranie połączenia telefonicznego od pracownika firmy pożyczkowej i ustne potwierdzenie z nim warunków pożyczki, podanie konta bankowego, na które będzie przelana pożyczka.

 

Czasami firmy pożyczkowe chcą się zabezpieczyć i mieć pewność, że pieniądze z pożyczki trafią do właściwej osoby, dlatego proszą potencjalnych klientów by po złożeniu wniosku przelali na konto pożyczkodawcy symboliczny 1 grosz. Wtedy numer konta klienta będzie w pełni potwierdzony.

 

Listę najciekawszych firm pozabankowych udzielających atrakcyjnych pożyczek chwilówek i ratalnych można znaleźć na https://polecampozyczke.pl/. Są tam też przydatne informacje dotyczące opinii o firmach pożyczkowych. Dlatego przed wyborem jeden z nich, dobrze jest się wcześniej z tym zapoznać. Na przykład opinie klientów o bardzo ostatnio popularnej pożyczce ratalnej Monedo Now można znaleźć tu: https://pozyczkowy-portal.pl/opinie-o-pozyczkach/monedo-now.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat