ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Domy pod Wrocławiem. Zainwestuj w przyszłość, wybierając do zamieszkania obszary Natura 2000.

Czwartek, 16 stycznia 2020 1857
Troska o zdrowie całej rodziny jest głównym czynnikiem, popychającym do zrealizowania marzenia o własnym domu pod Wrocławiem. Smog stał się nieodłącznym czynnikiem miejskiego życia. Dalekosiężne konsekwencje tego nieprzyjemnego zjawiska dla naszych organizmów są trudne do przewidzenia, lecz z całą pewnością nie należą do korzystnych. Postępujący brak energii, trudności z oddychaniem, życie w trybie “zombie” - tego wszystkiego chcemy za wszelką cenę uniknąć. Ponieważ jest to problem na skalę globalną, równolegle osoby decyzyjne we wszystkich cywilizowanych krajach starają się podejmować decyzje, dzięki którym będzie można dobrze zadbać o przyszłe pokolenia.

Gdzie znajdziesz domy jednorodzinne pod Wrocławiem pozwalające skorzystać na unijnych projektach?

 

Jednym z najgłośniejszych rozwiązań funkcjonujących na terenie Unii Europejskiej jest program Natura 2000. Dyrektywy nim rządzące tylko pozornie mają wpływ jedynie na siedliska ptaków i ochronę kluczowych gatunków w obrębie szerzej rozumianej fauny i flory. Nie można rozpatrywać człowieka w oderwaniu od środowiska. Program Natura 2000 ma znaczenie globalne, a najbardziej korzystają na nim szczęśliwcy mieszkający w bezpośrednim pobliżu chronionych rejonów. Dzięki inwestycji Przystań pod Lasem budowanej nad zalewem zaledwie 20 km od Wrocławia także osoby poszukujące lokalu w tej okolicy będą mogły cieszyć się czystym powietrzem i niepowtarzalnym urokiem polskiej przyrody. Jest to okazja niepowtarzalna, szczególnie, że deweloper zadbał o każdy szczegół domów pod Wrocławiem już na etapie projektu i realizuje go z wyraźnym zamierzeniem stworzenia małego raju na ziemi dla przyszłych mieszkańców.

 

Co wyróżnia Przystań pod Lasem na tle innych domów we Wrocławiu i okolicach?

 

Domy we Wrocławiu mają jedną zasadniczą zaletę - odległość od centrum miasta. Rzadko pamięta się o tym, że odległość nie zawsze przekłada się na czas dojazdu, szczególnie, gdy mowa o terenie silnie zakorkowanym. Zdecydowanie lepszą inwestycją niż domy wrocławskie jest kupno nieruchomości poza granicami miasta, jednak świetnie skomunikowanej z centrum. Niejednokrotnie okazuje się, że osoby mieszkające w domach pod Wrocławiem paradoksalnie poświęcają na dotarcie do pracy mniej czasu, niż ci, którzy zdecydowali się na lokalizację w obrębie miejskich granic administracyjnych. Przystań pod Lasem powstaje w odległości zaledwie 5 km od stacji Jelcz-Laskowice, dzięki czemu temat dojazdów przestaje być jakimkolwiek utrudnieniem. Tym, co liczy się najbardziej przy podejmowaniu decyzji jest więc okolica. A w tej kwestii Przystań rzeczywiście ma się czym pochwalić. Domy pod Wrocławiem budowane w jej ramach z dwóch stron otacza malowniczy las sam w sobie będący doskonałym terenem pod rekreację zarówno dla fanów rowerowych wycieczek, jak i spacerów. Las stanowi także swoiste płuca inwestycji, zapewniając potencjalnym mieszkańcom stały dostęp dobrze filtrowanego powietrza. Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się także zalew, nad którym deweloper zaplanował prywatną plażę dostępną jedynie dla mieszkańców budowanego osiedla. Jest to całkowity ewenement w świecie dzisiejszego budownictwa mieszkaniowego, dzięki czemu zainteresowanie inwestycją jest ogromne. Jeśli dodać do tego funkcjonującą w pobliżu stadninę koni w Dziuplinie, obecność w okolicy żłobków, przedszkoli i szkół oraz nowoczesne, ekologiczne technologie, otrzymujemy doskonale skomponowany zestaw zalet, który zaspokoi wymagania nie tylko miłośników natury, ale i całych ich rodzin. Aby jednak zamieszkać w obrębie tej inwestycji trzeba się pospieszyć. Domy pod Wrocławiem charakteryzujące się tak wysokim standardem są obiektami intensywnie poszukiwanymi przez inwestorów i szybko znikają z mapy dostępnych lokalizacji.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat