Dominatorki z Moszczenicy

ePiotrkow Wtorek, 19 kwietnia 20160 1805
W hali sportowej w Moszczenicy rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym kadetek i kadetów.

Ładuję galerię...

Tenisistki ULKS-u Moszczenica zdominowały te zawody. W grze pojedynczej Karina Kuwerska wywalczyła mistrzostwo województwa w finałowym spotkaniu pokonując swoją klubową koleżankę Magdę Włodarczyk w setach 4:2. Karina i Magda zdobyły także złote medale w grze deblowej i drużynowej. Magda Włodarczyk do kolekcji medali dołożyła też złoto w grze mieszanej. Grając w parze z Mateuszem Guzek z UMKS Księżak Łowicz wygrała z Kariną - w parze z Arturem Frontczakiem z MKS Jedynak Łódź - 3:1.

 

Karina Kuwerska i Magda Włodarczyk w grze pojedynczej oraz drużynowej będą reprezentowały nasze województwo na Mistrzostwach Polski, które rozegrane zostaną w maju w Warszawie.

Nasze mistrzynie ponownie w grze przy stołach będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę. W hali sportowej w Moszczenicy rozgrywać one będą swoje spotkanie ligowe. O godz. 10 ULKS Moszczenica zagra o mistrzostwo II ligi kobiet z GUKS Gorzkowice.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat