Dodatkowe utrudnienia na budowanej A1. Kierowcy, bądźcie ostrożni!

ePiotrkow Środa, 05 sierpnia 20200 4265
W czwartek 6 sierpnia kierowcy jadący budowaną autostradą A1 muszę liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. Wykonawca robót w kilku miejscach będzie odnawiał oznakowanie poziome.

- Prace będą prowadzone na tymczasowym rondzie (węzeł Piotrków Trybunalski Południe) i na odcinku między węzłami: Piotrków Trybunalski Południe (A1/DK 74j) i Piotrków Trybunalski Zachód - informuje Maciej Zalewski, główny specjalista ds. komunikacji w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi. - W pierwszym przypadku odnawiane będzie oznakowanie poziome na wlotach ronda i wówczas dojeżdżający z danego kierunku muszą liczyć się z przymusowym postojem. Należy jednak zaznaczyć, że po rondzie jazda będzie się odbywała bez ograniczeń. Drugie miejsce, to odcinek między węzłami i tam będzie odnawiana linia przerywana, na odcinku około kilometra. W tym przypadku będą wprowadzone dodatkowe ograniczenia prędkości.

 

Prace będą prowadzone w godz. 7.00 – 19.00. Apelujemy o zachowanie ostrożności!


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat