Dodatkowe utrudnienia na A1 w Jeżowie

Strefa FMRegion Czwartek, 01 kwietnia 20211 6926
Jeżeli planujecie dzisiaj podróż A-jedynką między Piotrkowem a Kamieńskiem, to musicie liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami w ruchu. W Jeżowie do godziny 13.30 chwilami będzie on wstrzymywany.
fot. GDDKiA Łódź

Ma to związek z pracami, jakie trzeba przeprowadzić na powstającym nad autostradą wiadukcie na drodze powiatowej Jeżów - Laski. - Trzeba liczyć się z postojami w okolicy wiaduktu (odcinek ok. 0,5 km drogi), które będą trwały maksymalnie do 15 minut, jak deklaruje wykonawca. Ruch kierowany przez przeszkolonych pracowników będzie odbywał się w tym czasie wahadłowo. Apelujemy o rozwagę i rozsądek - mówi Maciej Zalewski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi.

 

Ten odcinek budowy można ominąć jadąc tzw. starą trasą, czyli DK91 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Euur ~Euur (Gość)01.04.2021 11:35

Prima aprilis

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat